[Večerní souhrn článků] • 180 milionů USD v BTC likvidováno na BitMexu • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše nové večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

180 milionů USD v BTC likvidováno na BitMexu

Masivní množství dlouhodobých pozic se likviduje na kryptoburze BitMEX poté, co se cena BTC dostala až na hodnotu 7 350 USD.  Vzhledem k tomu, že průměrný pákový efekt je 25x, odhadují se celkové ztráty Bitcoin býků na cca 6,4 milionu dolarů.

Analýzy a trhy

21.11.19 Technická analýza NEO/USD – Čínské NEO překvapilo, začalo trhat rekordy! Vědí velryby něco co my ne?

NEO čeká dnes velký fundament, spekuluje se o něčem velkém. NEO už ode dna vyrostlo o 70% a zdá se, že jen tak rychle neskončí, ale připravuje se již na rok 2020.

21.11.19 Technická analýza EOS/USD – Zatím se situace nezlepšila

Z RSI je patrné, že trh začíná být dost přeprodaný, takže je jen otázkou krátkého času, než dojde k nějakému retracementu.

Kryptoměny a kryptofirmy

Kolik altcoinů vlastní velryby?

Koncentrace velryb u altcoinů není překvapením. Existují však hranice udržitelnosti bohatství v decentralizovaném systému.

Tweetování o Bitcoinu je na dvouletém minimu – komunita klesá na duchu?

Ať ho milujete nebo nenávidíte, tak Twitter je nedílnou součástí kryptoscény. Sentiment se často měří reakcí analytiků na Bitcoin a zasvěcených odborníků, kteří tráví svůj čas na této platformě. Nedávné grafy ukazují, že celková angažovanost je na dvouletém minimu.

Pepo: Nová sociální síť spojující kryptokomunitu

Během druhého dne BlockShow Asia 2019 představil zakladatel Jason Goldberg na stagi nový produkt – Pepo. Pepo má v současné době 15 000 uživatelů a již zaznamenalo více než 45 000 peer-to-peer transakcí.

Regulace a státy

Bitcoin jako záchrana německých klientů bank před zápornými úrokovými sazbami

Centrální banky na celém světě snižují úrokové sazby a svět se tak pomalu dostává na hranici sazeb záporných. Dny, kdy vám banka zaplatila za uložení vašich úspor, jsou nenávratně pryč. Nyní naopak sami zaplatíte své bance za to, že si u ní své peníze uložíte.

Video dne – Jde po nás??

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Petr

Dobře jim tak traderum 😀

Lakatoshi

No co no tak ty penize ma nekdo jinej o tom to je ten trading o prelevani penez.

Reklama: