Pepo: Nová sociální síť spojující kryptokomunitu

0
(0)

Zprávy a souhrny

Během druhého dne BlockShow Asia 2019 představil zakladatel Jason Goldberg na stagi nový produkt – Pepo. Pepo má v šoučasné době 15 000 uživatelů a již zaznamenalo více než 45 000 peer-to-peer transakcí. Jedná se o revoluční metodu jak propojit kryptokomuniktu.

Jak se vyjádřil sám Goldberg:

„Již jsme mezi největšími DApps na světě. Nyní se pyšníme číslem 12 a naším cílem je katapultovat se na vrchní příčky. Pepo je výsledkem téměř čtyřletého vývoje ve spolupráci s potřebami kryptokomunity,“

Kryptoměny jako odměna

Pepo je k dispozici ke stažení na zařízeních Apple a Android a jedná se na první pohled o klasickou sociální síť, ale navíc s vestavěnou kryptopeněženkou. Lidé mohou používat své kryptoměny k odměňování svých oblíbených tvůrců.

 

YouTube video

TIP: Platba XRP v obchodech pro mobily.

DApp je zkrácená forma pro decentralizovanou aplikaci. DApp má svůj backendový kód spuštěný v decentralizované síti typu peer-to-peer.

“Jsme první DApp, schválená společností Apple Pay, takže lidé si mohou kupovat naše tokeny pomocí této platební metody.“

Pepo umožňuje svým uživatelům nahrávat krátká videa a jejich followeři jim dávají odměny z již zmíněné peněženky. Tokeny mohou být dále použity v reálném životě, například nákup knihy na Amazonu nebo objednání jídla z UberEats.

Rozsáhlý kryptoobsah je zajištěn

V aplikaci najdete různorodou skupinu lidí, ať už se jedná o vývojáře, podcastery, analytiky, bloggery a kryptonadšence. Videa jsou většinou 30 sekundové, mezi největší přispěvatele patří například ConsenSys, Cosmos, Ocean, Epicenter, Trojan, Yolorekt, Bounties, Status, Gnosis, Cielo, Audius a další.

Závěr

První aplikace, poháněná kryptem je na světě. Komunita říká, že se jedná o aplikaci mezi TikTokem a LinkedInem.

Líbí se Vám tahle aplikace, která je zaměřená na kryptoobsah a její komunitu? A jaké aplikace nebo nástroje jsou vaše oblíbené?

Update: My už tuto aplikaci testujeme, pokud chcete také, můžete použít náš link a nainstalovat si ji.

Co číst dál?

40% všech BTC je pod kontrolou 2 000 lidí – velryb.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Huhulak

Další shit jako celý slavný FCB.

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: