04.11.19 Technická analýza BTC, NEXO, KMD, REP – Dnešní up na BTC o 150 USD

0
(0)
Jan Kopil
Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

Dnes 04.11.19 jsme viděli nárůst kryptotrhu poté, co Bitcoin posílil o 150 USD. Podívejme se, jak vypadají jednotlivé grafy a jak zareagovaly altcoiny. Dnes to totiž není o BTC ale spíše o altech, které jednotlivě posílily i o několik desítek %.

Nejprve se v krátkosti podíváme na Bitcoin. Naši rozsáhlejší analýzu si můžete přečíst zde: 02.11. Technická analýza Shrnutí situace na Bitcoinu – Halving, kde chtějí obchodovat velcí hráči?

Na Bitcoinu dnes vidíme posílení o 150 USD. Blížíme se ke slabé resistenci na 9 376 USD. Všechno to je ale o jiných hodnotách, tvrdá resistence je na hodnotách 9 711 a support je na 7 915 USD.

Mým závěrem pro BTC je mírný optimismus a ten souvisí i z halvingem na BTC v roce 2020. Pokud bych to měl vyčíslit %, přikláním se na 55% k longu jako shorty z pohledu vývoje BTC do konce roku.

Pojďme se podívat na pár zajímavých skokanů z TOP 100 nejvíce kapitalizovaných altcoinů:

TOP skokani (04.11.2019). Nejlépe si z top 100 vedl Noah Coin s růstem až 30,86 %. Za Noah Coin následovaly:

Augur: 16,01%

Aeternity: 14,22%

Komodo: 13,34%

Nexo: 9,67%

Chiliz: 8,77%

Decred: 8,40%

Cosmos: 7,26%

EOS: 5,7%

Litecoin: 5,7%

Podíváme se na vybrané grafy jednotlivých altcoinů.

Augur (REP)

Podíváme se na graf REP. Z pohledu roku 2019 vypadá velmi zajímavě, pár důvodů proč tomu je tak. To první, co udeří do očí, je fraktální podobnost bodů A. Za předpokladu, že jsme na REP po létě dosáhli dno na 7,30 USD, vidíme masivní pumpu o 55%. Při předchozím  růstu A jsme dosáhli 63%. Za tohoto předpokladu jsou momentálně resistence velmi zajímavé. Nejbližší resistence nás čeká na 13,94 USD. Momentální hodnota je 11,33 USD.

Komodo (KMD)

Podíváme se také na KMD, který na CZ / SK scéně je dost známý. Komodo dnes posílilo o 13% a jeho odraz na supportu se dal čekat. Netřeba být odborníkem na TA a uvidíte předešlý support. Stačilo potáhnout linii předešlého dna a odrazu směrem nahoru k momentálnímu odrazu. Momentálně od dna vidíme posílení na KMD o 42%.

Zajímavý je ale letošní růst KMD, který se zastavil na 1,72 USD, co při současné hodnotě 0,6 USD představuje téměř 3 násobek. Je do dost zajímavé z pohledu budoucnosti: kdyby se stejně jako v předešlém cyklu utvořil podobný kanál, jako na zač. roku 2019.

NEXO (NEXO)

Stále více se do obliby i do povedomí dostává coin NEXO. Nejen proto ale i pro zajímavý potenciál jsem si vybral tento coin. Technická analýza na NEXO nám přináší hned několik zajímavostí. Nejdůležitější a nejzajímavější je support line, která přesně kopíruje dotyk poklesu na NEXO. Zajímavý je také pokus NEXO o TA strategii, vidíme tam pokus o tvoření trianglu i tvoření kanálu. Momentálně je těžké říci, jestli se vytvoří triangl nebo kanál, musíme si počkat na resistence line a jestli ji vůbec NEXO prolomí.

Momentální odhad, dotyk na support line by mohl přijít na hodnotách 0,075 USD. Resistence line na trianglu momentálně vidíme na 0,10 USD, ale pokud se prolomí linie resistence line trianglu a bude se tvořit formace kanálu, resistance leží až na 0,156 USD.

Závěr

Celkově vidíme na celém trhu nárůst altcoinů od 35-50% v průměru. Konečně se dočkáme dna a odrazu směrem nahoru? Bitcoin posílil od dna o téměř 2 000 USD. S blížící se zimou lidé budou sedět u PC a obchodovat by se mělo více. Halving na BTC se blíží a trh by se po létě mohl už vzpamatovat. Vidíme dno na altcoinech i na BTC, čeká nás nový bull run? To z určitostí ukáže jen čas, ale situace je více, než zajímavá.

Hodně štěstí při tradingu a obchodování přeje Ján Kopil

Co číst dále

Jediná velryba stála za bull runem Bitcoinu v roce 2017, tvrdí badatelé

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Uganda

Vánoce na krku konec roku na dosah, tak spíše zase bude výběr zisku a pokles celého trhu jako každý rok.

Petr

Koukni historii tady nejsi na akciovém trhu ……

Dejvus

Opět stejnej překlep ? Stejně chybně napsaná věta, jako posledně – citace: “Pokud bych to měl vyčíslit %, přikláním se na 55% k longu jako shorty z pohledu vývoje BTC do konce roku.” Čéče, nepoužívej Copy-Paste s chybama. Ten rébus ” k longu jako shorty” je fakt podivný zaklínadlo, co se tu řešilo v diskusi před pár dny. Jinak UP o 150 usd na BTC, to fakt má cenu psát článek 🙂

Ty procenta šitkojnů jsou špatně, porovnal sem to s grafy, vycházíš z nějaké momentální situace bez časové osy, takže porovnáváš hrušky s mrkví na pozadí zapadajícího slunce a vychází ti těžkej procentuální nesmysl. Navíc si protiřečíš, když o TOP skokanech píšeš jak vyskočili v rozmezí 5,7 – 16,01 % a na konci celé pohádky plácneš tenhle nesmysl: “Závěr-Celkově vidíme na celém trhu nárůst altcoinů od 35-50% v průměru. ” No tvl, blbě vidim, nebo neumíš spočítat průměr mezi 5,7 – 16,01.

Pro zasmání je taky info, že ” Bitcoin posílil od dna o téměř 2 000 USD” Ale letošní dno máme na 3.400 usd (únor 2019)
Měl bys jít na pracák, tady to nezvládáš…¨

Petr

Ano naprostý souhlas, napsat up o150 usd je k smíchu. 1,7 % 😀😀😀😀😉👍.
Nic méně to jsi ještě nečetl články od Čuraje no to je teprve groteska a hlavně ty jeho predikce 😉😉😉on se snad letos netrefil ani jednou…..

spot_img