21.11.19 Technická analýza NEO/USD – Čínské NEO překvapilo, začalo trhat rekordy! Vědí velryby něco co my ne?

0
(0)
Jan Kopil
Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

NEO čeká dnes velký fundament, spekuluje se o něčem velkém. NEO už ode dna vyrostlo o 70% a zdá se, že jen tak rychle neskončí, ale připravuje se již na rok 2020.

Technická analýza: NEO/USD

I když momentální situace cenového páru NEO/USD je příznivá, jsou vidět první náznaky oslabení ze strany býků.

Na grafu kryptoměny NEO momentálně sledujeme silnou support line na hodnotě 10,65 USD. Je to možnost, že se odrazíme od této support line směrem vzhůru k resistence na hodnotě 13,18 USD. Hodnota NEO je kolem 11,32 USD a při pohledu na technické ukazatele musím říct, že se propadu k 10,65 USD nejspíš nevyhneme.

Na grafu je podstatná support line kanálu a jak si můžete všimnout, rezistenční kanál je až na 13,18 – 14,36 USD. I když si počkáme týden nebo dva, můžeme počítat se 25-30 % potenciálem nárůstu hodnoty odrazem od support line, jak ukazuje technická analýza na NEO/USD.

Zákulisí NEO: Vědí velryby něco co my ne?

Kromě technické analýzy nás čeká dnes jeden velký fundament a tím je Neolive s Veronica Wong. Podle programu bychom měli dnes poznat plány pro následující rok co se týče aktivit marketingu a prodeje samotného. Dnešní fundament je reakce na informace o Číně, které poslední týdny řádně manipulují celým trhem. Připravuje se NEO na výraznou spolupráci? Vědí velryby něco co my ne?

RSI a MACD 

Z RSI je jasné, že prostor pro pád tu je. Navíc víme, že křivka indikátoru není schopna v posledním týdnu najít dno. Na MACD je to podobně jako u RSI, vykazuje to známky oslabení, ale hranice na odraz směrem nahoru je blízko. Celkově to zapadá do konceptu výše zmíněného propadu k 10.65 USD a odrazem od support line nahoru.

Závěr

U NEO je jasné, že je na tom mnohem lépe, než většina coinů z altcoinového trhu. Pro tým NEO je nyní důležité plánování na rok 2020, na což ukazuje i dnešní konference. Neznamená to ale, že NEO musí nutně koncem roku propadnout. U takovýchto velkých projektů, jako je NEO, kde jsou miliony USD, je důležité dívat se na roky vývoje dopředu.

Co číst dále?

20.11.19 Technická analýza Basic Attention Token (BAT) 66,5% ode dna. Kde nakupují silní hráči?

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
pietro

BTC vyrostl úplně stejně..

spot_img