20.11.19 Technická analýza Basic Attention Token (BAT) 66,5% ode dna. Kde nakupují silní hráči?

0
(0)
Jan Kopil
Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

BAT překonal obrovský downtrend, nyní narostl už o 66,50 % ode dna. Velcí hráči využili masivní propad na nákup.

Úvod

Vítejte obchodníci a obchodnice u další TA na BAT / USD. Basic Attention Token (BAT), vedený Brendanem Eichem (tvůrcem JavaScriptu a spoluzakladatelem Mozilly), je open-source decentralizovanou platformou pro výměnu reklam postavenou na platformě Ethereum. Projekt se snaží řešit podvody a neprůhlednost v digitální reklamě. Cílem tokenu je správně ocenit pozornost uživatelů v rámci platformy. Inzerenti platí majitelům webových stránek BAT za pozornost uživatelů. Ekosystém BAT zahrnuje prohlížeč Brave, otevřený zdrojový prohlížeč zaměřený na ochranu soukromí, určený k blokování reklam a malware. Využívá technologii blockchainu a odměňuje vydavatele.

Odraz ode dna

Začátkem roku 2019 si BAT vedl přímo pohádkově, když narostl o 392%. Situace se ale koncem dubna změnila a nastal výrazný pokles. Propad BAT z topu na 0,50 USD činil donedávna -70 %. Momentálně ale může investory i fanoušky BAT těšit odraz ode dna a nárůst o 66,5 %.

Price: $0.242190 USD
ROI: 43.96%
Market Rank: #29
Market Cap: $328,504,189 USD

Aktuální situace

Při pohledu na graf BAT / USD vidíme vzestupný kanál, který momentálně ztrácí sílu. Vytváří se oblouk z postupným oslabováním. Momentální hodnota je na 0,24 USD. Při pohledu na graf má BAT možnost držet se kanálu, který mu ode dna přinesl 66,5 %, nebo tuto formaci poruší a propadne na nejbližší podporu na hodnotách 0,21 USD. Pokud by se tak stalo, tato podpora by ho mohla odrazit znovu do kanálu.

Dlouhodobý pohled

Z dlouhodobějšího pohledu vidíme resistance na 0,50 USD kde jsme v předchozím cyklu propadli až na 0,144 USD. Při pohledu na 2 roční graf BAT / USD vidíme typické pump and dump a v takové pumpě se momentálně nacházíme. Prázdniny byly obvykle za poslední roky pro kryptoměny méně příznivé, to platí i pro BAT. Toto období využívali velcí hráči k manipulačním hrám a ke kumulaci BAT.

Závěr

Momentální růst na BAT je znovu pouze “pump and dump” a není založen na fundamentu. Otázkou pro BAT zůstává, zda předcházející resistence na hodnotách 0,50 USD bude znovu otestována, jako v pedošlom cyklu. Momentální hodnota je v polovině potenciálu, který by mohl BAT dosáhnout. Důvěra ale i trpělivost investorů do BAT byla během léta výrazně testována, propadl z 0,50 na 0,144 USD. Teď může investory těšit nárůst na hodnotě, ale i zvýšená pozornost v kryptomédiích.

Co číst dále?

Bitcoin předběhne zlato v tržní kapitalizaci do roku 2028

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Václav

Jane, Jane ty jsi dobrý pokrytec. “Teď může investory těšit nárůst na hodnotě, ale i zvýšená pozornost v kryptomédiích.”

Co je má těšit? Že z 0,50 spadli na 0,144 !!! A nebo, že určitá část investorů je alespoň na své předešlé investyci. Tedy pokud v panice neprodali?? Potěšená byla určitě drtivá menšina. Tedy ti co slepě nedrželi, nakupovali za peny a prodali včas! Jinak už podruhé ti tu píšu, že na vývoj shitcoinů ma vliv BTC a ten zrovna nevypadá na nějáký velký růst a s tím související obrat na trhu celkově. Spíše to vypadá, že BTC opět otestuje hranici na 7300 – 7500USD v nejbližších dnech či týdnech….

spot_img