U dalších 39 250 obchodníků můžete platit LTC pomocí portálu Flexa

0
(0)

Zprávy a souhrny

Platební portál Flexa, který je založen blockchainu, bude přijímat Litecoin (LTC). LTC je pátou kryptoměnou, přijímanou obchodníky v platební síti Flexa.

Nyní je možno Litecoinem platit na více než 39 250 místech. Litecoin je čtvrtá největší kryptoměna. Je důležité zmínit, že Flexa byla spuštěna 13. května.

Portál Flexa

Prostřednictvím první aplikace postavené na síti Flexa původně společnost umožnila obchodním partnerům přijímat platby ve čtyřech kryptoměnách, konkrétně Bitcoinu (BTC), Etheru (ETH), Bitcoin Cash (BCH) a stablecoinu Gemini Dollar (GUSD). Flexa uvedla GUSD jako součást širšího partnerství s burzou Winklevoss Gemini, která má zajistit regulovanou infrastrukturu a bezpečnost společnosti Spedn (vlastní Flexu).

V oznámení společnost Flexa vysvětlila proč zvolila právě Litecoin a tvrdí, že šifrování umožňuje nízké transakční poplatky, rychlé potvrzovací časy a „aktivní komunitu zapálených příznivců a nadšenců LTC plateb“.

Nicméně Flexa nesdělila, proč spustila placení Litecoinem až nyní. Paradoxem je, že ve whitepaperu uvedla Litecoin jako jednu ze čtyř kryptoměn, která bude podporována již od začátku.

Jsou pouze spekulace, že to byla obava z Litecoin halvingu, který se očekává 7. srpna 2019. Takže to pravděpodobně vypadá, že Flexa neuvedla Litecoin záměrně, aby „využila vzrušení“ kolem nadcházejícího Litecoin halvingu.

Tip: Co je to Litecoin halving? A co lze očekávat?

V dubnu 2019 společnost Flexa získala 14,1 milionu dolarů od společností Pantera Capital, 1kx, Nima Capital, Access Ventures a dalších. Společnost vybrala na svůj start pěkný obnos peněz a proto se spuštěním neotálela a hned v květnu 2019 spustila Flexu.

Litecoin byl v nedávno hodnocen jako „vynikající“ z hlediska investičních výnosů.

18. června uzavřela nadace Litecoin Foundation partnerství s vydavateli debetních karet. Karty jsou určeny pro fyzické osoby, který chtějí platit Litecoinem.

Závěr

Litecoin nezůstává na chvostu velkých kryptoměn a nyní je pomocí sítě Flexa možnost platit u dalších 39 250 obchodníků pomocí Litecoinu. Jste fanouškem Litecoinu nebo upřednostňujete Bitcoin?

Co číst dál?

V jediném bloku se objevilo 25 transakcí o celkové hodnotě 6 miliard USD

Zdroj: cointelegraph.com

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: