Top 10 kryptoměn pod 10 USD, kam investovat v roce 2019 – 2. díl

2
top 10 kryptoměn

Toto je druhý díl článku, který vám přináší pro inspiraci výběr těch nejzajímavějších kryptoměn pod 10 USD, do kterých by se mohlo vyplatit investovat v roce 2019. První díl článku naleznete zde.

Disclaimer: Tento článek nelze považovat za investiční poradenství. Slouží pouze k vytvoření denního přehledu vývoje trhu a na představení různých scénářů vývoje trhu v budoucnosti. Pro profesionální rady založené na technické analýze navštivte prosím web Trading11.com.

5. BINANCE COIN (BNB)

Burza Binance v roce 2018 zažila neuvěřitelný růst a jejich coin – BNB – má na samotné burze využití v podobě snižování poplatků za obchodování. Binance také každé tři měsíce 20 % zisků investuje do BNB a ekvivalentní množství těchto tokenů následně spálí, čímž vzniká deflace, a hodnota BNB narůstá. Binance je v současnosti jednou z nejslibnějších kryptofirem na světě a investice do nich se z dlouhodobého hlediska rozhodně vyplatí.

Tady najdete návod na používání burzy Binance. Můžete tam koupit většinu zajímavých kryptoměn. Technické analýzy BNB najdete tady.

4. ETHEREUM CLASSIC (ETC)

Ohledně možného úspěchu odštěpené kryptoměny Ethereum Classic byly velké pochybnosti, ale v současné době se ETC nachází na 17. místě podle tržní kapitalizace. V roce 2019 by se kryptoměna ETC mohla ukázat jako dobrá investice, protože tato platforma je oblíbená lidmi, kteří stále upřednostňují konsensus PoW.

Podrobnější informace o tom, jak Ethereum Classic funguje a v čem se liší od Etherea, najdete zde.

3. BASIC ATTENTION TOKEN (BAT)

Token BAT se stal synonymem prohlížeče Brave, prohlížeče založeného na Chromu, který byl vytvořen na základě potřeby chránit uživatele před maleware a čímkoliv, co by mohlo potenciálně ovlivnit uživatele a jeho soukromí. Vzhledem k tomu, že zachování soukromí uživatelů bude i nadále důležitým aspektem většiny kryptografických platforem v následujících letech, token BAT se může ukázat jako vynikající dlouhodobá investice.

Více informací o tomto tokenu a jeho fungování naleznete v našem článku tady: Základy o BAT.

2. NEO (NEO)

Kryptoměna NEO se v roce 2018 dostala do středu pozornosti, neboť pokračuje ve svém úsilí stát se alternativou pro převody aktiv. Přestože lze srovnat s Ethereum, NEO se liší od většiny ostatních platforem díky třem jedinečným aspektům: NEO token není dělitelný, využívá dvoustupňový platební systém (NEO a GAS) a využívá inteligentní smlouvy. Mnoho spekulantů říká, že NEO bude jedním z největších projektů roku 2019.

O tomto zajímavém tokenu si můžete přečíst více zde: Co je NEO a GAS.

1. 0X (ZRX)

V roce 2018 došlo v kryptosféře k nárůstu počtu decentralizovaných burz, ale i přesto je mnoho investorů, kteří nevědí, že většina těchto decentralizovaných burz byla postavena pomocí protokolu 0x, otevřeného protokolu umožňujícího obchodování s tokeny ERC-20 přímo v síti Ethereum. V průběhu let se 0x ukázalo být velmi zajímavým projektem, který dosahoval jeden vývojový milník po druhém. Už jen to je dobrý důvod, proč by 0x token mohl být velmi dobrou investicí v roce 2019.

O této zajímavé alternativně Vám velmi brzy představíme podrobnější samostatný článek. Zmiňovali jsme ji například v tomto starším článku: Které kryptoměny mají šanci přežít, i kdyby bublina praskla. 

Závěr

Souhlasíte s tímto výběrem? A pokud ne, jaký je váš soukromý žebříček top 10 kryptoměn pro rok 2019? Podělte se v komentářích nebo na naší FB stránce.

Zdroj:
coindoo.com

Nenechte si ujít naše krypto-zpravodajství a přihlaste se k odběru notifikací. Instrukce získáte klepnutím na zvonek vlevo dole. Také nás sledujte na naší facebookové stránce a nenechte si ujít nejnovější zprávy z kryptosvěta.

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
JájaQuin Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Quin
Host
Quin
Jája
Host
Jája

Otazka pro autora clanku, prosim o zhodnoceni nove kryptomeny Liracoin. Pokud nemate zadne informace, mohu je zajistit. Diky!