[Večerní souhrn článků] • Těžba bitcoinu se masivně přesouvá do Kazachstánu • a další články

2
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Těžba bitcoinu se masivně přesouvá do Kazachstánu

Čínský zásah proti kryptoměnovým těžařům umožnil sousednímu Kazachstánu rychle zaplnit prázdnotu nabídkou levných energií a přívětivých regulací. Výrobce hardwaru pro těžbu bitcoinu Canaan tak oznámil, že rozšiřuje svou působnost v Kazachstánu. [1]

Analýzy a trhy

04.01.22 Technická analýza BTC/USD – již několik dní bez odrazu

Bitcoin (BTC) již po několik dní konsoliduje v blízkosti S/R levelu 47 000 USD a stále nedochází k žádné reálné snaze odrazit se. Což pro trh samozřejmě není vůbec nic příjemného.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Čínská centrální banka vydává pilotní verzi digitální peněženky

Čínská centrální banka zintenzivňuje své úsilí o vytvoření digitální měny a v obchodech s aplikacemi pro mobilní telefony vydala pilotní verzi aplikace digitální peněženky v jüanech.

Stále více miliardářů investuje do kryptoměn

Kvůli obavám z vysoké inflace se stále více miliardářů obrací ke kryptoměnám. Počet miliardářů, kteří investovali do kryptoměn, v minulém roce vzrostl. Ukazuje se, že by tento trend mohl pokračovat i v letošním roce, protože obavy z fiat inflace sílí.

Blockchainová herní komunita vybírá 1,4 milionu dolarů na pomoc obětem tajfunu

Filipíny zasáhl katastrofický supertajfun. Dne 16. prosince 2021 tajfun zasáhl pevninu a řádil čtyři dny, přičemž 334 měst a obcí zůstalo v katastrofálním stavu.

Pět klíčových principů správné tradingové psychologie

Stejně jako hraní na koncertní nástroj nebo sportování, i trading zahrnuje aplikaci znalostí a dovedností s důrazem na výkon. Úspěch v tradingu závisí jako ostatní výkonnostní disciplíny na procesu rozvoje…

Changpeng Zhao: Centralizované systémy jsou nedílnou součástí kryptoměn

Changpeng Zhao, generální ředitel společnosti Binance, v novoroční zprávě uživatelům burzy prohlásil, že centralizované systémy jsou důležité pro další růst kryptoměnového průmyslu. Věnoval si dalším tématům, jako je třeba otázka globální centrály společnosti či zalistovávání kryptoměnových projektů na burze.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 2 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img