Novinky TRONu – burzy dokončují token swap, noví kandidáti na Super Reprezentantů a soutěž o iPhone X

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • Dogecoin pumpuje po videu na Tik Toku • Telegram ukončí provoz TON sítě v srpnu • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Trhy mají...

[Polední zprávy] • Profi trader: Žádná pozice není nyní nejlepší pro Bitcoin • Ethereum se stává dominantním u evropských krypto startupů • a další...

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého víkendu v kryptosvětě událo. TRHY Bitcoin zůstává...

Až 52 burz se zapojilo do token swapu TRX, který byl vyústěním přechodu TRONu na vlastní mainnet. Jak jsme vás informovali v našem nedávném článku, z velkých burz dokončila migraci tokenu například burza Binance.

36 burz úspěšně dokončilo TRX token swap

V současnosti už vklady a výběry kryptoměny Tron fungují na 36 burzách. Tento stav je důležitý především z hlediska jeho likvidity, protože obchodování bylo během migrace zastavené.

Níže vám v abecedním pořadí přinášíme seznam burz, které potvrdily, že token swap TRX je úspěšně ukončený, a na jejichž platformách můžete znovu tuto kryptoměnu nakupovat, prodávat nebo vybírat.

Seznam burz s dokončeným TRX token swapom: Bibr, Binance, Bitbns, Bitfinex, Bitforex, Bitpie, Bittrex, Bit-Z, Bjex, Changlly, Cobo, CoinEgg, Coinfalcon, Coinnest, Cryptopia, DragonEX, Freewallet, Gate.io, Godex, Hitbtc, Huobi, IDAX, Koinex, Liqui, Livecoin, Max Exchange, OKCOIN, OKEx, OTCBTC, Ovis, Quoine, RIGHTBTC, Simpleswap, Tokenomy, Upbit, WazirX.

Mohlo by vás zajímat: Hodleři pozor – Tron a ZCoin můžete držet už i v Ledger Nano S

uTorrent a BitTorrent kandidují na místo „Super Reprezentanta“

Ekosystém Tronu, respektive schvalování transakcí v síti stojí na bedrech 27 „Super Reprezentantů“. Ti jsou volení ve volbách, kterých se mohou zúčastnit držitelé tohoto coinu.

Tak jako i při klasických volbách, i v tomto případě platí, že úspěšnými kandidáty jsou ti, kteří získají z přibližně stovky uchazečů nejvíce hlasů. Aktuálně se do tohoto seznamu o pozici „Super Reprezentanta“ zařadily i uTorrent a BitTorrent, jejichž akvizici oznámil Justin Sun teprve minulý týden. Více o koupi BitTorrentu si můžete přečíst v našem článku zde.

Tip: Jestli chcete nakupovat kryptoměny bez poplatků a získat 10 USD za první registraci na Coinbase, podívejte se na tento návod.

Justin Sun: Jsme lepší než Ethereum

Potom, jak Tron opustil Ethereum a přešel na vlastní mainnet, očividně narostly vedoucí osobnosti tohoto projektu, Justinovi Sunovi, křídla. V poslední době se totiž vícekrát stalo, že se na svém twitterovém účtu pustil do porovnávání s blockchainem, z něhož Tron vzešel.

Potom, jak zveřejnil tabulku, kde klasicky vyzdvihuje úspěšnost Tronu ve zpracovaných transakcích, množství uživatelů DApps, škálovatelnosti a odměny pro vývojáře se tentokrát zaměřil na celkovou rychlost sítě a nezapomněl připomenout, že díky akvizici BitTorrentu se Tron stane největší decentralizovanou peer-to-peer sítí, která je až 80násobně rychlejší než konkurenční Ethereum.

Tip: Doporučujeme přečtení článku Novinky z vývoje Etherea • Sharding už v roce 2020!, kde se dozvíte, jak chce Ethereum reagovat na potřebu zrychlení sítě, a kdy se ho uživatelé dočkají.

Na závěr soutěž s Tronem o iPhone X

V rámci popularizace Tronu na sociálních sítích přišel Justin Sun se soutěží o iPhone X a dárkovými kartami Amazon v hodnotě 100 doarů. Pro zařazení do soutěže, která poběží do 3. srpna 2018, je potřeba splnit následující úlohy:

  • Přidat si Justina Suna a Tron Foundation mezi přátele na FB
  • Natočit krátké video o Tron Independance Day, Tron Virtual Machine, nebo krátký pozdrav komunitě
  • Sdílet video na své facebookové stránce, označit 10 svých přátel, Justina Suna a Tron Foundation
  • Video poslat na e-mailovou adresu [email protected]

Výhercem iPhone X se stane ten, kdo získá nejvíce lajků. Následujících 5 nejúspěšnějších autorů videa získá zmíněné dárkové karty od Amazonu v hodnotě 100 dolarů.

Těm, kteří to zkusí, držím palce! 🙂

Zdroj:
ethereumworldnews.com
blog.bittorrent.com
medium.com

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře