[Nezávazně] Samuelův názor na TOP 10 kryptoměn. Co nakoupit?

0
(0)
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Oukej, tento článek bude trochu neformální. Jak si užíváte dnešní rodeo? Kryptomagazín praská ve švech, ale hosting tentokrát naštěstí drží. Bitcoin, na druhé straně, moc nedrží. Na burze Bittrex dokonce líznul hranici 9000 $, ale tento support už naštěstí nepovolil.

Z SK originálu přeložil Dariusz Matuszyński

Pokud jste za poslední tři dny ztratili polovinu portfolia a bojíte se, že přijdete i o tu druhou, napsali jsme pro vás tento článek. Najdete v něm pár rad. Situaci zatím monitorujeme.

Naši kolegové z Crypto Kingdom včera předpověděli, že propad na těch 9000 dolarů je možný a zdá se, že měli pravdu. Hmm, ale ok, věřím, že Bitcoin všichni sledujete. Jak jsou na tom alty?

Prohlašuji TOP 10 super-sprint!

Ethereum

Ethereum kleslo z přehypovaných 1500 $ na necelých 900 $. Stále krásná cena. Za touto kryptoměnou stojí obrovské firmy, vidíme tam fundament. Pokud se bojíte, naleznete zde bezpečný úkryt.

Ripple

Ripple padl z historického maxima (4 $) na necelý dolar. Nepříjemná 75% korekce. Můj názor na tento token už asi znáte. Nebudu se k němu více vyjadřovat. Budoucnost Ripple je mi záhadou.

Bitcoin Cash

Nepříjemný pokles z ATH 4000 $ na necelých 1500 $. Stojí za ním však šikovní lidé se spoustou virtuálních peněz a já bych je tedy nepodceňoval. Toto je pro ně skvělá příležitost doběhnout BTC a ohrozit jeho dominanci. Vsadím se o troje hodinky s vodotryskem, že do dvou týdnů zaznamenáme masivní Bcash pumpu.

Cardano

O této kryptoměně jsme chystali článek, ale moc informací o ní není. Takže už dva týdny máme rozpracovaný text a nevíme, co si o Cardanu myslet. Ale stále se drží na pátém místě takžee … Asi je OK.

litecoin

Tato kryptoměna je oproti Bitcoinu použitelná i pro platby v kavárnách díky malým transakčním poplatkům. Mohlo by jí to pomoci se adaptovat a vyrůst na ceně.

NEO

Čínský drak se vzbudil a chrlí oheň zatímco lokální směnárny padají. Pokud vydrží tento mega dump, vydrží všechno. Já jsem ho ještě jako AntShares nakoupil za 2,50 $ a pár mincí stále držím. Tento projekt však již delší dobu nesleduji. Očividně na něm stále něco bude.

NEM

Šedá eminence kryptoměn. O tom to projektu vím pouze to, že má velký potenciál a dnešní dump pro něj není překážka.

Stellar

Stellar Lumen to the moon?

IOTA

Tanglová technologie se očividně osvědčila, i když ještě mají co dělat. Držím jim palce.
Fun fact: kdysi jsem prodal 450 MIOTA za 15c / kus. Od té doby pouze z dálky sleduji a těší mě masivní úspěch tohoto Coinu. Internet Of Things je budoucnost a pokud dokáží splnit své cíle, IOTU bude používat velká část zařízení a robotů.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Tomas

U Litecoinu píšete odpověď od Lee na BitConnect a ne jeho vyjádření na Litecoin

acoma

Vyjádření Charlieho Lee se netýka Litecoinu, ale platí pro BitConnect!!!

spot_img