Jak fungují obchodní signály od Crypto Kingdom

0
(0)

Zprávy a souhrny

Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Crypto Kingdom – obchodní signály na kryptoměny pro začátečníky i zkušené investory.

K čemu je obchodní signál

Obchodní signály poskytují zkušení tradeři. Pokud chcete obchodovat to co oni, za úplatu vám poskytnou informaci, co se chystají nakoupit a jak dlouho bude obchod otevřený. Ve vhodný okamžik dostanete informaci, kdy měnu s profitem prodat. Obchodními signály z Crypto Kingdom se můžete řídit, nebo je mít pouze jako oporu a zdroj informací.

Co v obchodních signálech můžete očekávat

  • Jakou měnu a kdy nakoupit
  • Kdy danou měnu prodat
  • Průběžné informace o zisku/ztrátě v procentech
  • Informace z trhu (veřejné i neveřejné)
  • Různá doporučení

Jak často signály chodí a kolik jich je

Informace ze služby Cryptokingdom chodí skoro každý den (mimo víkend). V průměru obdržíte 4-8 signálů (pokyny, rady, informace). Jsou však dny, které vyloženě nejsou vhodné pro obchodování. Je možné, že v takovýto den žádný signál nebude.

Jak přijmu obchodní signál z Crypto Kingdom

Například z Crypto Kingdom chodí signály (po zaplacení členství) porstřednictvím aplikace Telegram. Nemusíte čekat někde na WEB stránce a refreshovat, zda se něco objeví. Aplikaci telegram můžete mít na PC i na mobilu, ihned jakmile CryptoKingdom odešle signál, objeví se vám notifikace (zpráva). Jak to vypadá se můžete podívat na obrázek níže.

crypto kingdom telegram

 

Kde signály obchodovat

Pokud není v signálu uvedeno jinak, takřka vždy budete provádět obchody na Bittrexu (návod na Bittrex). Pokud si vyhlédnete jiný exchange a ceny budou podobné, můžete obchodovat i tam (třeba Waves DEX).

Kolik to stojí

Nabídku všech zvýhodněných balíčků najdete zde.

Po zaplacení obdržíte své členství a stručný manuál jak službu zprovoznit.

Závěr

Nyní už je na vás, zda chcete signály od Crypto Kingdom využít. Začátečníkům doporučujeme z počátku vyzkoušet pár obchodů s malými částkami, aby si ověřili jak to funguje. Až si budete jistí, můžete investovat více. Tyto signály jsou jen doporučením, zodpovědnost nesete pouze vy, buďte tedy obezřetní.

Zeptali jsme se kluků s Crypto Kingdom na pár otázek, rozhovor najdete zde. Pokud by jste si nevěděli rady, brzy zveřejníme jednoduchý návod, jak na to.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

6 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Petr

Zajímal by me model podle kterého obchodujete. Jelikož v době kdy šlo vše nahoru jste měli zisky ale kdo ne? Od konce prosince a převážně začátku ledna ani jeden trade nevyšel. Tak by me zajímalo jestli ma cenu platit takové predikce. Diskuze? Diky

Lukáš

Ani jeden trade nevyšel?
Pár úspěšných signálů tam měli. A jsou tak rozumní že nedávají signály v době poklesu. Tím ochrání tvůj kapitál. To je taky důležitá součást obchodování.

samslav84

Odkiaľ máte informácie že ani jeden trade nevyšiel?

[…] Víc o Crypto Kingdom najdete v tomto článku. […]

Pavel

Nejlepší způsob, jak ještě za poplatek přijít o své peníze! Při investování na základě jejich signálů, nazývejme je spíše typy 50 na 50, přijdete za čtvrt roku tak o 30-40% svého kapitálu. Rozhodně NEDOPORUČUJI.

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: