Rozhovor se zakladateli Crypto Kingdom

2.5
(2)
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Pokud se chete dozvětět více o zakladatelích Crypto Kingdom, můžete se podívat jak odpověděli na naše otázky.

Mohli by jste se našim čtenářům představit?

Ahoj jmenuji se Mgr. Daniel Kosec. Mám vystudovaná práva v Plzni. Od 13 let se zabývám osobním rozvojem, poslední roky předávám tyto informace z praxe dál. Veřejně si můžete několik mých článků a vhledů přečíst na www.businessanimals.cz, kde jsem zároveň ambasadorem. Podnikám od 18 let, po celou dobu sbírám zkušenosti s obchodem i vedením lidí. S Honzou vlastníme několik dalších firem.

Ahoj já se jmenuji Ing. Jan Čuraj, jsem hlavní trader. Vystudoval jsem Vysokou školu Ekonomickou v Praze ve dvou oborech: bankovnictví a veřejné finance. Trading je mojí vášní. Kromě aktivního tradingu, který mě již skoro 10 let živí, provozuji IT firmu a spolu-vlastním několik firem a známých značek.

Jak jste se dostali ke kryptoměnám? Jak dlouho obchodujete?

Honza: Tradingu se věnuji 12 let, přičemž jsem začínal na RM Systému obchodovat akcie s kapitálem rodičů. Po několika nezdarech jsem přešel na finanční deriváty a přišlo velmi kruté a náročné studium, které jsem zakončil tradingovým vzděláním v Londýně pod vedením jednoho z nejlepších traderů světa. „Raději 3x vystoupím z obchodu a vezmu nižší profit, než abych něco ztratil.“ Stabilně jsem zhodnocoval portfólio cca o 10% měsícně několik let v kuse. Mám zkušenosti se správou několika milionového kapitálu. Kryptoměnám se věnuji rok a půl, s tím, že mě přestaly bavit měnové páry a chtěl jsem něco dynamičtějšího.

Daniel: Kryptoměnám se věnuji jako Honza cca rok a půl. Bitcoin jsem začal sledovat, když byla cena mezi 10.000 – 15.000Kč za jeden. Zaujalo mě to a další 3 měsíce jsem jej studoval, abych pochopil jeho technologii, těžení a spoustu věcí kolem. Zjistil jsem, že člověk sám tyto informace není schopen pojmout, jelikož vznikají tak rychle a je jich tolik. Tam se vlastně objevila jedna z prvních myšlenek pro vznik Crypto Kingdom – tuto příležitost využít, sjednotit lidi po světě a pomoci lidem se vzdělávat, informovat je.

„Jsem přesvědčen, že budete-li odkládat pár tisíc měsíčně do kryptoměn, zajistí vás to víc než peníze které dáte státu za celý život.“

Jak dlouho působíte na trhu, co nabízíte uživatelům, jaký je feedback?

Daniel: Pro veřejnost jsme službu spustili 22.9.2017. První měsíc jsme vydělali na veřejných signálech, kde klienti dostávají vstup i výstup kolem 560%, což při 10% kapitálu na signál tvoří krásných 56%. Druhý měsíc byl ještě lepší a skončili jsme na 580%. Na Cryptocompare si můžete ověřit naše výsledky v rámci uzavřených obchodů.

Naším cílem však není tolik zhodnocení jakožto učení. Učit lidi jak vydělat. Učit praxí.
Jak se říká: Dej člověku rybu – nasytíš ho na jeden den. Nauč jej chytat ryby – nasytíš jej na celý život.

Feedback lidí je skvělý! Jsme moc šťastní a vděční, že lidé přemýšlí obdobně jako my. Mají podobné cíle. A tak se je snažíme i na základě jejich feedbacku realizovat. Budete se divit, jakých výsledků s komunitou dosáhneme.

Co se týče produktů: 13.11. jsme spustili další produkt ASP – který se zaměřuje na správu většího kapitálu, po 3 týdnech jsme na cca 30% z celého kapitálu. 4.12. jsme spustili ICO a coiny s potenciálem min. 10 násobku vašeho vkladu. Z historie se můžete podívat např. na ADA (Cardano), který jsem v říjnu doporučil jakožto free tip za 0.02$ a dnes je na 0.13$. Od ledna zasvětíme naši komunitu do live tradingu.

Jaký je váš oblíbený coin a proč?

Honza: Jelikož jsem velmi technický typ, tak mi sedí programovací coiny, které zároveň respektují trendovou sekvenci. Takový coin je například Ark.

Daniel: Jednoznačně NEO, kupoval jsem Antshares kolem 1USD a věřím, že 300 násobek na něm časem uděláme ? Dále ADA kde jsme na 650% za 2 měsíce od nákupu a její potenciál je též obrovský.

Jste spíš „daily traders“ nebo „lifetime holders“ ?

Honza: Jednoznačně daily trader.

Daniel: Já jsem něco mezi. U Honzy je super, že neriskuje a raději vystoupí, než aby šel do rizika. U mě je to jiné. Proto je Honza top trader a já jen spekulant.

Je něco, co by jste nováčkům doporučili?

Honza: Začít obchodovat naše signály, kde poprvé poznají, jak fungují emoce. Naučí se nějaké základy risk – managementu a pak se můžeme pustit do profi tradingu a to buď na základě LIVE tradingu nebo aktivní správy.

Daniel: První měsíc začněte s pár tisící a jen se naučte jak to vůbec na té nové burze chodí. Naučte se co nejrychleji zkopírovat náš příkaz tak, ať je tam co nejnižší prodleva. Jak se v tomto zlepšítě a získáte první krásná %, 10-20 nákupů, tak se vám zvedne sebevědomí i důvěra k nám. Teprve pak zvyšte svůj kapitál. Naši klienti jsou velmi spokojeni a členství se jim vrátilo často v rámci dnů.

Klukům tedy moc děkujeme a věříme, že se vám budou jejich signály líbit.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 2.5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img