Krypto vánoční dárky, které se letos možná objeví pod vaším stromečkem – 1.díl

0
(0)
V
V
Pod touhle maskou je toho Víc než jen maso, pod touhle maskou se skrýVá idea. Je mi ctí, že tě poznáVám a můžeš mi říkat...V.

Dnes je Štědrý den, jeden z největších svátků roku v západním světě. Je všeobecně známo, že svátky jsou komercionalizovány a různé dary jsou jejich nedílnou součástí. Každý rok se pro tento účel utratí po celém světě biliony dolarů. A proto pro kryptofanoušky přináším pohled na některé dárky, které se možná letos objeví pod jejich vánočním stromkem.

Tradiční kryptodary

K tradičním vánočním dárkům již několik let patří obdarování kryptem. Ať již blízkému člověku darujete Bitcoin (BTC), nějaký stablecoin nebo vyberete nějaký jiný altcoin, určitě neuděláte chybu.

Další výbornou volbou pro každého kryptonadšence je hardwarová peněženka, která vaše krypto bezpečně uchová. Mezi nejoblíbenější již tradičně patří Trezor, Ledger a KeepKey. Hardwarové peněženky jsou dražší možností, ale rozhodně se do nich vyplatí investovat.

V neposlední řadě můžete zauvažovat nad pořízením blockchainového telefonu, jako jsou například smartphony Exodus nebo Finney či nad koupí kryptomobilu.

Oblečení

Oblečení je tradičním dárkem, který se objevuje pod vánočním stromkem. A proč tedy nenakoupit stylově, a to oblečení s motivy z kryptoprůmyslu.

Šaty, legíny a sukně

Pokud se rozhodnete koupit něco slušivého pro svoji drahou polovičku, určitě nesmíte vynechat stránky Redbubble. Ceny šatů a minisukní se pohybují v rozmezí od 35 do 70 USD, legíny pak od 45 do 60 USD.

šatyminisukně

legíny
zdroj: redbubble.com

Boty a ponožky

Boty jsou dalším užitečným dárkem. Motiv kryptoměny jim pak přidá své kouzlo. Pokud navštívíte stránky Bitgiftshop, máte na výběr celou paletu bot do ceny 125 USD. Cena ponožek se pohybuje kolem 25 USD.

botabota

ponožky
zdroj: bitgiftshop.com

Trička

Internet je plný cenově dostupných triček jak pro muže, tak pro ženy a tričko patří určitě k jednomu z nejužitečnějších dárků, neboť jej nosíme každodenně. Navštívit můžete například obchody The Crypto Lion nebo BitcoinShirt, kde najdete celou paletu triček do ceny 40 USD.

tričkotričko

tričko
zdroj: bitcoinshirt.co, thecryptolion.nl

Mikiny

I mikiny jsou výborným dárkem k Vánocům. Třeba mikina s nápisem „Vše, co chci na Vánoce, je Bitcoin“ je k mání v obchodě Etsy za 35 USD. Nebo můžete dát přednost klasice, mikině s kapucí, z Amazonu za 27 USD.

mikina
zdroj: etsy.com

Svetry

Pokud dáváte před mikinou přednost svetrům, navštivte stránky Hodlmoon a vybírejte. Svetry jsou za cenu 60 USD a platit můžete i kryptem v integrované pokladně ShapeShift.

svetrsvetr

zdroj: hodlmoon.com

Kšiltovky

Pro milovníky kšiltovek tu máme obchod Zazzle. Najdete zde celou paletu kšiltovek s kryptomotivy za cenu do 26 USD.

kšiltovky
zdroj: zazzle.com

Zástěry

Pro všechny kuchaře a kuchtičky, stejně tak pro všechny milovníky grilování je vhodným dárkem Ripple zástěra. Najdete ji například na stránkách Customon za cenu kolem 26 USD.

zástěra
zdroj: customon.com

Závěr

V dnešním prvním dílu jsem se zaměřil na tradiční dárky, ke kterým patří darování krypta, hardwarových peněženek nebo kryptomobilů. Druhou skupinu tvořilo již tradičně oblečení, samozřejmě s kryptomotivy, neboť to vždy patří k nejčastějším vánočním dárkům.

Ve druhém dílu této minisérie se podíváme na některé vhodné dárky z kryptopříslušenství.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img