John McAfee: adopce a decentralizované burzy jsou základ pro růst kryptoměn

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Důvod, proč byl John McAfee včera v Evropě zatčen • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Bitcoin zpátky pod 12 000 USD • Vyhledávání termínu Ethereum na Googlu na ročním maximu • a další novinky

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během posledního dne v kryptosvětě. TRHY Bitcoin v současné době čelí...

John McAfee, počítačový programátor, byznysmen, zakladatel stejnojmenného antivirového softwaru a známá osoba kryptosvěta, se v nedávném rozhovoru pro BoxMining podělil o svůj názor na regulace, ICO i budoucí směřování a vývoj trhu.

Dlouhodobé prognózy nemají smysl

John se v rozhovoru, který byl zaměřen na budoucnost kryptoměm vyjádřil, že podle jeho názoru nemá smysl predikovat, kde se trh může nacházet za deset či více let. Důležité je se zaměřit na blízkou budoucnost a vypracovávat smysluplné prognózy na časové období tří, čtyř, maximálně pěti let.

McAfee, který se mimo jiné zpopularizoval i příslibem, že sní vlastní penis, pokud Bitcoin nedosáhne v roce 2020 hodnotu jeden milion amerických dolarů za 1 BTC, se v rámci svých predikcí zaměřil na dva klíčové body.

Adopce a decentralizované burzy

Prvním klíčovým bodem pro úspěch Bitcoinu je jeho adopce širokou veřejností. I když je podle Johnových slov nyní velká část investorů z vývoje zklamaná, protože se jejich vklady mohou pohybovat v červených číslech, jedním dechem dodává, že počet uživatelů této kryptoměny roste raketovým tempem.

Mohlo by vás zajímat: Bitfi ruší odměnu za úspěšné hacknutí peněženky

Jako druhý bod uvedl existenci a rozšíření počtu decentralizovaných burz (DEX). Z jeho pohledu právě DEX mohou být klíčovým prvkem pro udržení a rozvoj kryptoměn.

„Pokud jednou už nebudeme mít centralizované burzy a eventuálně všechny do pěti let vymizí, už nás nic nemůže zastavit. Bude to absolutní konec „války“. Vlády nás nemohou zavírat, finanční instituce, banky, nic … Nezajímá mě, jakou moc má vláda, kolik má policistů, kolik vojáků či cokoliv jiného. Pokud se DEX de facto distribuují na 20 milionů peněženek, které poběží na smartphonech, tabletech a noteboocích, nikdo je už nedokáže vypnout. „

Decentralizované burzy jsou často považovány za budoucnost tohoto odvětví, neboť mnozí, podobně jako McAfee, věří, že skoncují s centralizovanými systémy. Krypto je podle McAfee slov systém, při kterém, na rozdíl od toho současného, ​​nepotřebujete oprávnění třetích stran. V případě plateb klasickými fiat měnami, totiž potřebujete mít povolení od banky nebo finanční instituce.

Dovolujeme si také doporučit náš článek: Fiat vs. centralizované vs. decentralizované burzy: čert aby se v tom vyznal

Jinými slovy, své peníze nemáte pod 100procentní kontrolou. Oproti tomu, blockchain je podle McAfee první technologie, která může být označena jako „Arbiter of truth“ (arbitr pravdy – prvek, který určí zda daný fakt je, nebo není pravda).

Tip redakce: Pokud chcete nakupovat kryptoměny bez poplatků a získat 10 USD za první registraci na Coinbase, podívejte se na tento návod.

Závěr

Celé video, kde John McAfee odpovídá i na otázku, jakým způsobem připraví svůj penis v případě prohrané sázky nebo jeho názor na ICO, si můžete prohlédnout níže.

Přeloženo ze slovenského originálu, který pro čtenáře Kryptomagazínu připravil Dalibor.

Zdroj:
ethereumworldnews.com

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře