McAffee má problém! – Predikce nevychází – Jaká je šance, že přijde o nádobí?

0
(0)

John McAffee je v krypto-světě relativně známá osobnost. Jeho účet na Twitteru je považován za jednu z největších pump&dump skupin na světě. McAffeeův styl je plný kontroverze a jeho výroky jsou… No, přiznejme si, že jsou památné. 

Ve světě kryptoměn se nejvíce zviditelnil minulý rok, když predikoval, že cena Bitcoinu v roce 2020 dosáhne neuvěřitelných 500 000 dolarů. Později svou předpověď upravil na jeden milión dolarů. Pokud prý prohraje, před celým světem sní vlastní penis a to v přímém přenosu.

Predikce bohužel nevychází

Tato památná sázka „s ďáblem“ mu přinesla hodně slávy. Po nějaké době dokonce zveřejnil model, podle kterého vytvořil svou predikci. Jde o relativně jednoduchou exponenciální křivku, která začíná 17. 7. 2017 na hodnotě 2 244 $. Podívat se na ni a případně s ní i experimentovat, můžete po kliknutí na tento odkaz.

McAffeeho predikcia - súčasnosť
McAffeeho predikce – současnost

Mohlo by vás zajímat: Podle nejnovějších studií je možné, že BTC dosáhne 98 000 dolarů

Již při prvním pohledu na predikci a reálnou cenu Bitcoinu na začátku září je však každému jasné, že něco nesedí. Předpokládaná cena ke dni 2. 9. 2018 by měla být  16 386 $. BTC se však v současnosti pohybuje těsně nad technickou hladinou 7200 $ a podle odvážných předpovědí by mohl v průběhu příštího týdne překonat 8000 $. I to je však málo. Reálná hodnota BTC je o téměř 56 % nižší, než by měla být. McAffee tak čelí reálné hrozbě, že přijde o penis.

Teda… pokud budeme předpokládat, že dodrží své slovo. My o tom rozhodně nepochybujeme. Co myslíte vy? Budeme rádi, když nám váš názor napíšete do komentáře pod článkem.

Takto musí Bitcoin narůst za dva a půl roku, aby McAffee vyhrál:

Mcaffee predikcia 2020
Mcaffee predikce 2020

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Xko

Si debil? Co mu nevychazi? Predikce je snad na rok 2020. Je snad rok 2020? To ze ty si to prolozis krivkou s nahodnou funkci a ocekavas ze kazdoy den bude vena bitcoinu kopirovat tvou krivku je jen tvoje demence a totalni nepochopeni fungovani bitcoinu a trhu obecne. Dneska muze kazdy idiot napsat clickbait clanek. Za takovehle clanky bych trhal praky a koule.

samslav84

Ale no tak 😀 Čo toľko nadávaš?
Tá “krivka” je jeho model podľa ktorého predikoval BTC za milión v roku 2020 a totálne mu to nevychádza. Ak si myslíš že nakoniec vyhrá tak… Dúfam že máš pravdu.

Jiří

Každá organická exponenciela (a trhy se často organicky chovají) má často velký rozptyl hodnot ze kterých vychází/které predikuje.
Takže když se podívám na ten dolní graf s predikcí – docela sedí (i kdyby byla cena do konce roku stejná, jak teď). Máme tam hezké maximum – ATH a teď se zas tvoří pěkné minimum. Problém bych tak třeba viděl až ve chvíli, kdy by v roce 2020 byla cena hluboko pod 50 000 bez výrazného výsřelu někam ke 100 000…
P.S.: jsem prachmizerný statistik, ale tyhle věci se v mnoha systémech stále opakují…
Zajímal by mě ale názor nějakého makro-ekonoma, zda je z hlediska kapitálu hodnota 100 000/1 mil. USD/BTC udržitelná a jak silně by to ovlivnilo globální trhy a odkud by mohly nejspíše přijít větší prachy do systému…

j3rry

Děcka, dejte si to do log chartu… Lineár samozřejmě bude vypadat scary… Taky odzoomujte… Času dost…

spot_img