McAffee má problém! – Predikce nevychází – Jaká je šance, že přijde o nádobí?

0
(0)

Zprávy a souhrny

John McAffee je v krypto-světě relativně známá osobnost. Jeho účet na Twitteru je považován za jednu z největších pump&dump skupin na světě. McAffeeův styl je plný kontroverze a jeho výroky jsou… No, přiznejme si, že jsou památné. 

Ve světě kryptoměn se nejvíce zviditelnil minulý rok, když predikoval, že cena Bitcoinu v roce 2020 dosáhne neuvěřitelných 500 000 dolarů. Později svou předpověď upravil na jeden milión dolarů. Pokud prý prohraje, před celým světem sní vlastní penis a to v přímém přenosu.

Predikce bohužel nevychází

Tato památná sázka „s ďáblem“ mu přinesla hodně slávy. Po nějaké době dokonce zveřejnil model, podle kterého vytvořil svou predikci. Jde o relativně jednoduchou exponenciální křivku, která začíná 17. 7. 2017 na hodnotě 2 244 $. Podívat se na ni a případně s ní i experimentovat, můžete po kliknutí na tento odkaz.

McAffeeho predikcia - súčasnosť
McAffeeho predikce – současnost

Mohlo by vás zajímat: Podle nejnovějších studií je možné, že BTC dosáhne 98 000 dolarů

Již při prvním pohledu na predikci a reálnou cenu Bitcoinu na začátku září je však každému jasné, že něco nesedí. Předpokládaná cena ke dni 2. 9. 2018 by měla být  16 386 $. BTC se však v současnosti pohybuje těsně nad technickou hladinou 7200 $ a podle odvážných předpovědí by mohl v průběhu příštího týdne překonat 8000 $. I to je však málo. Reálná hodnota BTC je o téměř 56 % nižší, než by měla být. McAffee tak čelí reálné hrozbě, že přijde o penis.

Teda… pokud budeme předpokládat, že dodrží své slovo. My o tom rozhodně nepochybujeme. Co myslíte vy? Budeme rádi, když nám váš názor napíšete do komentáře pod článkem.

Takto musí Bitcoin narůst za dva a půl roku, aby McAffee vyhrál:

Mcaffee predikcia 2020
Mcaffee predikce 2020

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

4 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: