Jak vypadá decentralizovaná burza od Binance?

0
binance-chain

CEO burzy Binance Changpeng Zhao včera zveřejnil záběry z nové decentralizované burzy ve svém tweetu. Bude se na co těšit?

Zhao ukazuje tři základní rysy plánované směnárny, počínaje vytvořením, zalistováním a obchodováním s tokeny. Na nějaké hezké grafické rozhraní se prozatím nedostalo. Datum spuštění nové burzy ještě není známo.

Decentralizované směnárny bývají považovány za bezpečnější než jejich centralizované protějšky, které mohou být více ohroženy hackery. Tyto směnárny mají také výhodu, že tokeny, se kterými obchodujete a držíte je na burze, vlastníte přímo vy (máte k nim privátní klíče), nikoliv provozovatel.

Počátkem tohoto měsíce se povedlo Binance koupit Trust Wallet, anonymní a decentralizovanou peněženku, která podporuje Ethereum tokeny na jeho bázi. Zhao sdělil, že Binance plánuje použít Trust Wallet jako výchozí peněženku pro svou novou decentralizovanou směnárnu.

Bude se tedy na co těšit a sami jsme zvědaví, jak se CEO Binance tento nový produkt povede. Pokud byste chtěli obchodovat na Binance a ještě zde nemáte účet, můžeme doporučit náš návod.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na