Jak zbohatlíci nakupují Bitcoin? Určitě ne tak jako vy!

0
(0)

Zprávy a souhrny

Jak nakupujete Bitcoiny? Prostřednictvím směnáren nebo burz? Takhle to dělají miliardáři.

Kancelář v Mayfair, západní Londýn

Toto je domov pro Dadiani Syndicate, založené obchodnicí s uměním Eleesou Dadiani. Její galerie, Dadiani Fine Art, byla první, která v roce 2017 začala přijímat platby v kryptoměnách.

Dadiani původně založila Syndicate jako druh kryptoslužby pro ultra bohaté. To umožnilo držitelům kryptoměn proměnit své zisky v luxusní zboží jako jachty nebo zlaté cihly. Jednou pomohla anonymnímu čínskému miliardáři koupit 4 použité vozy Formule 1 v hodnotě 4 mil. dolarů pomocí Litecoinu.

Zjistila však, že „existují lidé, kteří potřebují pomoct s nákupem obrovského množství Bitcoinů“.

Obrovské množství Bitcoinů!

Chcete ho získat? Pak byste si měli přečíst: 3 způsoby, jak zbohatnout na kryptoměnách a který je nejlepší

Služba peer-to-peer Bitcoin

Dadiani říká, že považuje svou roli za velmi podobnou té ve světě umění; dává dohromady lidi, kteří chtějí prodávat, a ty, kteří chtějí nakupovat.

Jeden klient ji oslovil s tím, že má zájem získat 25 % všech Bitcoinů, které jsou v současné době k dispozici. To by bylo více než 4,4 milionu za cenu 38,6 miliardy dolarů při současných sazbách. Je zřejmé, že to nebude možné, ale Dadiani má za úkol dostat se co nejblíže k číslu 25 %.

Jednou z klíčových výzev je koupit velké množství Bitcoinu, aniž by to ovlivnilo trh a způsobilo „skluz“ mezi očekávanou obchodní cenou a realizovanou cenou. Netřeba dodávat, že se vyhýbá používání směnáren.

Vyhýbá se také procedurám AML nebo KYC. Říká, že u klientů, kteří mají účty u renomovaných bank, je na bankách samých, „aby se ujistily, že jejich klienti dodržují předpisy.“ Ačkoli je sporné dnes nějakou banku označit za „renomovanou“.

Nejste-li zatím dost bohatí a musíte-li nakupovat a prodávat sami, čtěte: Jak nakupovat a prodávat kryptoměny bez poplatků

Média tvoří zavádějící obrázek Bitcoinu

Přinejmenším podle Dadiani, která naznačuje, že zájem o Bitcoin nikdy nezmizel, „i když média se snaží naznačit opak.“

Co se týče Dadiani Syndicate, klienti se zajímají pouze o Bitcoin:

„O další kryptoměny je jen malý zájem, ale my jsme do budoucna otevření i ostatním, pokud by o ně byl zájem. Pokud chce někdo velké množství Etherea nebo jiné významné kryptoměny, pravděpodobně bychom mohli najít prodejce.“

Dadiani měla původně v úmyslu vydat svůj vlastní Dadicoin koncem roku 2018, ale i když její webová stránka stále tvrdí, že se blíží termín „později v tomto roce“, pravděpodobně již nějaký čas nebyla aktualizována.

Co si myslíte o takových službách pro zbohatlíky? Dejte nám vědět do komentářů!

Co číst dál?

Číňanka Wei Liu žádá o autorská práva Bitcoinu – další vynálezce na obzoru?

Zdroj:
bitcoinist.com

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: