Huobi spouští novou pobočku – Huobi Korea

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Téměř polovina obchodníků s kryptoměnami jsou dlouhodobí investoři • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Počet denních transakcí na ETH blockchainu na ATH • a další články

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě.  TRHY Bitcoin ve čtvrtek zamířil dolů...

Kryptoměny se bezpochyby pohybují rychle dopředu a pokud chtějí burzy držet krok s nastoleným tempem, nemůžou vývoj svých platforem podcenit. Uvědomuje si to i jedna z předních kryptoměnových burz – Huobi. Ta se rozhodla spustit novou platformu, na které bude zastřešovat obchodování s více než 100 kryptoměnami.

Huobi Korea

Huobi Korea, nově vytvořená sesterská burza čínské Huobi, oficiálně spustila své služby pro zákazníky 30. března. Ve svém prohlášení bylo potvrzeno, že Huobi Korea bude umožňovat obchodování 100 kryptoměn v 208 párech (33 párů s USDT, 98 BTC trhů a 77 ETH trhů). Zároveň burza potvrdila svůj zájem o skladování a držení kryptoměn na cold wallet peněženkách. Burza se také vyjádřila, že se snaží o zlepšení bezpečnostních prvků.

„Do našeho depozitáře, ve kterém skladujeme digitální měny, jsme přidali několik bezpečnostních prvků. Ty jsou založené na vícenásobné autentifikaci několika lidí. Autentifikace musí navíc přijít ve stejném čase.“

Burza má ale připravené i jiné systémy a služby, kterými chce zabezpečit co nejlepší prostředí pro uživatele. Postarat by se o to měl například „investor protection fund“ (investiční ochranný fond), jenž má kompenzovat ztráty investorů, které nejsou jejich individuálními chybami. Jinými slovy, pokud se někomu podaří Huobi hacknout, burza se pokusí investorům vrátit ztracené prostředky.

Korejský won a další kryptoměny

Jak jsme zmiňovali v úvodu, burza podporuje více než 100 kryptoměn. Nejznámější jsou pochopitelně Bitcoin, Ethereum anebo Litecoin, nicméně najít tam můžete také kryptoměny jako Basic Attention Token, NEO, Tether nebo Ethereum Classic.

Burza pochopitelně potvrdila, že tento počet není finální. V plánu má přidávat další a další kryptoměny. Zároveň nezapomíná ani na měnové páry, které budou rovněž přibývat. Huobi se vyjádřila, že bude chtít co možná nejdříve umožnit obchodování pomocí korejského wonu.

„Trh s korejským wonem je už připravovaný a bude brzy spuštěn. Momentálně se snažíme všechny svoje schopnosti a čas věnovat právě obchodování s wonem. Všichni zaměstnanci pracují tvrdě, aby Huobi mohla poskytnout bezpečnější a stabilnější služby na obchodování.“

Huobi se momentálně nachází nejen v Číně a nově v Koreji, ale také v v Hong Kongu, Singapuru, Japonsku a USA. Globálně je tato burza poměrně velmi oblíbená. V čase psaní tohoto článku je Huobi na druhé příčce mezi burzami s největším objemem (hned za Binance). Objem za 24 hodin na burze dosahuje více než 1 miliardu amerických dolarů. O tom, jestli ale jde o pravdivá čísla, jsme se pokusili zamyslet v tomto článku.

Závěr

I tento krok může pomoct burze Huobi k dotáhnutí se na Binance. Burza Binance je totiž aktuálně v podstatě neohroženým lídrem mezi burzami, když se její denní objem pohybuje až o 200 milionů výš než objem právě druhého Huobi. A právě spuštění své pobočky v Koreji by Huobi mohlo pomoct nejen ke zvýšení denních čísel, ale i k větší popularitě.

Zdroj:
news.bitcoin.com

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře