TradingView a Poloniex – obchodování bude jednodušší

0
(0)

Zprávy a souhrny

Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

V současné době je obchodování s kryptoměnami profesionální činností s rostoucím počtem účastníků. Vysoká volatilita však způsobuje její extrémní rizikovost. Na druhou stranu potenciál zisku působí přitažlivě pro mnohé investory. V důsledku toho se zvyšuje i počet profesionálních obchodníků, jenž vstupují do světa kryptoměn. Chtějí mít přitom naprosté pohodlí a nástroje, které nabízejí i “standardní” burzy, obchodující s jinými aktivy, než jsou kryptoměny.

Na tyto výzvy reaguje profesionální obchodní platforma TradingView. Dne 26. března oznámila integraci kryptoburzy Poloniex a jejího “Trading Boardu”. Obchodníci budou mít nyní přímý přístup přes TradingView ke svým účtům na Poloniexu.

Více o kryptoměnách se dočtete na našich stránkách.

Platforma TradingView

Tato platforma je již dlouho jednou z preferovaných platforem, které používají profesionální obchodníci. Jako snadno použitelná platforma pro finanční vizualizaci a analýzu je TradingView jednou z nejlepších a nejpoužívanějších sítí pro obchodníky a investory. Umožňuje milionům obchodníkům na celém světě vyměňovat si své znalosti, sdílet obchodní praktiky a diskutovat o obchodních nápadech.

V současné době mnoho obchodníků s kryptoměnami používá platformu TradingView na analýzu grafů a jako vhodný nástroj, který jim umožňuje pečlivě sledovat jejich investice. Až dosud kromě Coinigy neexistovala žádná profesionální možnost obchodovat přímo na kryptoburzách. Integrací Trading Boardu burzy Poloniex tak TradingView otevírá brány do tohoto světa. Kryptoobchodníci budou mít přístup k mnohem více nástrojům a funkcím než kdykoliv předtím.

Akvizice společnosti Circle

Poloniex je považován za jednu z největších kryptoburz v USA. V únoru tohoto roku spoluzakladatelé společnosti Circle Sean Neville a Jeremy Allaire oznámili akvizici společnosti Poloniex. Tato akvizice potvrdila zájem obchodníků z Wall Street participovat na trhu kryptoměn. Kromě toho, že se Circle pokouší upevnit svou pozici na kryptotrhu, stala se tímto také přímým konkurentem takových společností, jako jsou Coinbase, Kraken nebo Binance.

Závěrem

Obchodování s kryptměnami je odvětvím, které je stále v počáteční fázi. Spolupráce mezi společnostmi Poloniex a TradingView je znamením, že se kryptoměny stávají stále oblíbenějšími u profesionálních obchodníků, včetně těch z Wall Street.

Co myslíte, může být zájem obchodníků z Wall Street jedním z důvodů, proč jsou ceny kryptoměn tak nízko? Není to nemožné. Drží přece v rukou takový kapitál, jenž má sílu manipulovat kryptotrhem, jehož kapitalizace není příliš vysoká. Vývoj budeme dále sledovat a informovat vás na našich stránkách.

Přeloženo ze slovenského originálu, jehož autorem je Marek Hološka.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: