Další velryby přesouvají BTC

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • Všechny trhy po nepovedené debatě Trumpa s Bidenem v rudé • a další články

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě.  TRHY Bitcoin a globální akcie klesly...

[Večerní souhrn článků] • Investoři přesunuli miliony dolarů z Coinbase • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Profilový obrázek
V
Pod touhle maskou je toho Víc než jen maso, pod touhle maskou se skrýVá idea. Je mi ctí, že tě poznáVám a můžeš mi říkat...V.

Jak se zdá, peněženky velryb jsou v posledních dnech velmi aktivní. Je to teprve pár dní, co došlo k několika velkým přesunům Bitcoinu (BTC), konkrétně k přesunu 77 014 BTC v hodnotě 780,3 milionu USD. A již tu máme další.

Velryby se opět hýbou

Dne 26. 8. upozornil Whale Alert (@whale_alert) na Twitteru, že došlo k dalším transakcím BTC a jejich sloučení pod jednu adresu. Celkem bylo na tuto adresu převedeno z několika jiných adres necelých 12 009 BTC v hodnotě 124 802 678 USD.

twitter

K dalšímu převodu BTC dochází 27.8. 2019. Jak informoval twitterový účet Whale Alert (@whale_alert), došlo v tento den k převodu 8 180 BTC v celkové hodnotě 82 911 265 USD.

twitter

Sečteno a podtrženo

Za posledních pár dnů tak došlo k přesunu 97 203 BTC v hodnotě 988 milionu USD, a to vše mezi peněženkami neznámého původu.

  • 36 469 BTC v hodnotě 369,8 milionu USD
  • 6 839 BTC v hodnotě 69,3 milionu USD
  • 33 706 BTC v hodnotě 341,2 milionu USD
  • 12 009 BTC v hodnotě 124,8 milionu USD
  • 8 180 BTC v hodnotě 82,9 milionu USD

Na první pohled není zřejmé, že by některé z těchto účtů byly ve vzájemném vztahu. Jisté ovšem je to, že jednotliví velcí hráči začínají přesouvat svůj Bitcoin do jediné adresy (jak je zřejmé u převodu 33 706 BTC – z několika adres do jediné adresy a u převodu 12 009 BTC).

Závěr

Žádný z těchto převodů se do současné doby neprojevil na burze. V krátkodobém horizontu tedy asi zřejmě nelze očekávat, že dojde k hromadnému výprodeji. Na druhou stranu, při přesunech tak velkých částech, je potřeba zůstat ve střehu. S ohledem na to, že mnoho technických ukazatelů Bitcoinu směřuje ke krátkodobému medvědímu trhu, je zde prostor k obavám a spekulacím ohledně těchto obrovských transakcí. Až čas tedy ukáže, zda lze tyto převody spojit s nějakým krátkodobým pohybem ceny.

A jaký názor máte na věc vy? Proč velryby přesouvají svůj Bitcoin pod jednu adresu?

Co číst dále?

800 vývojářů Etherea z celého světa se sešlo na Technické univerzitě v Berlíně

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře