[Večerní souhrn článků] • Čína způsobila raketový nárůst bitcoinových adres • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Austrálie a Singapur zavedly digitální přeshraniční proces pomocí blockchainu • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Z kryptotrhů během noci a dneška zmizelo 80 mld. USD • Veteráni uklidňují, že pokles trhů se pravidelně opakuje • a...

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. Chcete si nakoupit kryptoměny, nebo...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Čína způsobila raketový nárůst bitcoinových adres

Podle nejnovějších dat se během pouhého dne vytvořilo přes 22 000 BTC adres, což se může promítnout také do ceny. Za tímto jevem stojí pravděpodobně Čína, jelikož tamní úřady zahájily cílenou kampaň ve prospěch kryptoměn. Běžná úroveň nárůstu BTC adres se pohybuje okolo 5 až 10 tisící adres denně.

Analýzy a trhy

06.10.20 Technická analýza XRP/USD a NEO/USD – Komplexní analýza dvou altcoinů!

Dnes jsem asi hodinu bloumal nad tím, na které trhy bych dnes měl udělat analýzu. Uvažoval jsem nad Bitcoinem (BTC), ale tam jsme stále v tom trianglu, takže si myslím, že prozatím stačí ten včerejší update v jednom odstavci. Rozhodl jsem se tedy po více jak měsíci pro XRP a po více jak týdnu pro NEO.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Inflace fiat měn stála bitcoinové hodlery 20 %

Za posledních deset let inflace změnila 1 americký dolar na 84 centů, zatímco jeden dolar investovaný do Bitcoin by měl hodnotu okolo 270 000 amerických dolarů. Inflace fiat měn tak stála bitcoinové hodlery za posledních deset let 20 %.

Zatímco uživatelé Darknetu hledají nové trhy, pokračuje hromadné zatýkání

Od pádu Empire Market migrovali patronové darknetového trhu (DNM – Darknet market) na alternativní trhy. Mezitím globální donucovací orgány nedávno zatkly 179 osob vázaných na DNM a zabavily přes 6,5 milionu dolarů v kryptoměně a peněžních příjmech.

Z BitMEXu byly staženy bitcoiny v hodnotě více než 500 milionů dolarů

Od minulého týdne, kdy byli hlavní představitelé společnosti BitMEX obžalování z porušení zákona ve smyslu praní špinavých peněz, z burzy odešlo více než 45 000 BTC.

Naše videa z Hackers Congressu v Paralelní polis – česká akce na světové úrovni – jak to vypadalo?

Vyzpovídali jsme organizátory Paralelní Polis, jak akci hodnotí, co zde bylo zajímavého a co bylo nejtěžší. Pojďme tedy nakouknout do prostředí hackerů. Běžně si zde totiž chodit s kamerou nemůžete.

NÁZOR

Přisuzují si sociální platformy právo hlídat „patentovanou pravdu“ neprávem?

Současná koronavirová pandemie v části lidí vyvolává obavy o zdraví. Jiní jdou dál a bojí se, že samotná opatření tajně slouží nějakému zvrácenému cíli. Já si to nemyslím a tvorbu studie k prokázání, že rouška skutečně může pomoct snížit šíření viru, vnímám spíše jako zbytečnost.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Přestat myslet na Bitcoin nelze…

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře