Burza DX.Exchange nebude účtovat klientům poplatky za každý obchod – nabídne jim 10 Eurový fix

0
(0)
Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Estonská kryptoburza DX.Exchange, která plánuje své oficiální spuštění v průběhu července 2018, oznámila, že klientům, jež uskuteční v jednom měsíci obchody do výše 50.000 EUR, bude namísto poplatků za každý obchod účtovat pouze fixní sazbu 10 EUR.

Získejte exkluzivní členství na Trading11 jen za 250,- Kč měsíčně

Za 10 EUR možnost zobchodovat 50.000 EUR v kryptoměnách bez poplatků

Zatímco většina obchodních platforem a burz, jež jsou zaměřeny na prodej a nákup kryptoměn, účtuje svým klientům určité procentní poplatky za každý uskutečněný obchod, společnost DX.Exchange přichází s myšlenkou jakéhosi paušálu v hodnotě 10 EUR. Ten umožní obchodníkům nakoupit a prodat kryptoměny do limitu 50.000 EUR bez dalších poplatků. Až v případě, že tento limit překročí, bude jim burza účtovat klasické poplatky za každou transakci, jako známe z konkurenčního prostředí.

Jednotlivé sazby poplatků vycházející ze zobchodovaného objemu si můžete prohlédnout v přehledné tabulce níže.

Mohlo by vás zajímat: 9 decentralizovaných burz, které stojí za vyzkoušení

Spolupráce s Nasdaq

DX.Exchange se definuje jako platforma nabízející kompletní řešení pro kryptokomunitu, přičemž své služby zaměřuje jak na jednotlivce, tak i na instituce. Kromě standardních burzovních operací nabízí i možnost držení coinů v jejich peněžence. V úvodní fázi spuštění obchodování umožní klientům nákup a prodej šesti nejpopulárnějších kryptoměn, z nichž uvedla zatím čtyři – Bitcoin, Bitcoin cash, Ethereum a Litecoin.

Burza DX.Exchange, která má oficiální sídlo v Estonsku a získala dvě obchodní licence od Ministerstva hospodářských záležitostí a komunikace, zároveň tvrdí, že vytvořila partnerství s nadnárodním akciovým gigantem Nasdaq. To má podle jejích představitelů nastartovat byznys a zajistit bezpečný a plynulý chod jejich platformy. Zároveň uvedli, že toto partnerství spolu se získanou regulační licencí pomohlo přilákat zájem institucionálních obchodníků a makléřů o tuto platformu.

Tip: Pokud chcete nakupovat kryptoměny bez poplatků a získat 10 USD za první registraci na Coinbase, podívejte se na tento návod.

Mohlo by vás zajímat: 9 decentralizovaných burz, které stojí za vyzkoušení

Možnost předregistrace již využilo 500 000 lidí

Podle zveřejněných informací se na DX.Exchange již předběžně zaregistrovalo 500 000 obchodníků, kteří nyní čekají na první spuštění burzy. Počet zájemců stojí za pozornost především v souvislosti s prudkým poklesem hodnoty kryptoměn, jakož i denních objemů na existujících burzách, čehož jsme svědky od začátku tohoto kalendářního roku.

Závěr

DX.Exchange však není jediná burza, která se může pyšnit velkému zájmu. Čínská top burza Binance, jež byla založena v červenci 2017, uvedla, že její členská základna zaznamenala v první polovině tohoto roku čtyřnásobný nárůst klientů. V současnosti tak její služby už využívá více než 9 milionů lidí.

Kontakty:
Oficiální stránka burzy zde
Twitter účet zde
Facebook stránka zde
Telegram zde

Budeme rádi, pokud se přihlásíte k odběru videí na našem YouTube kanálu.

NAŠE NEJNOVĚJŠÍ VIDEO:

Přeloženo ze slovenského originálu, jehož autorem je Dalibor.

Zdroj:
ccn.com
dx.exchange
investopedia.com

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img