11letý chlapec spouští vlastní ICO

0
(0)

Každý z nás už určitě v životě slyšel krátkou frázi: Věk je pouze číslo. Ať to bylo
v jakémkoliv kontextu, určitě se tato fráze dá aplikovat i do světa kryptoměn. Pouze nedávno jsme vás informovali o teenagerovi, který tvrdí, že se dostane do Ledger zařízení. Stejně tak jsme se v tomto článku věnovali chlapci, který ve věku pouhých 11 let napsal knížku o kryptoměnách. No a dnes se budeme věnovat opět pouze 11letému vizionáři, který dokonce spouští vlastní ICO.

CEO společnosti Pocketful of Quarters

George Weiksner je ve věku pouhých 11 let jeden z nejmladších CEO vůbec. Nazývaný
i „cryptokid“ (kryptoměnové dítě), George Weiksner právě spustil ICO fázi svojí kryptoměny Pocketful of Quarters. Čas na vytvoření svojí měny si v jeho mladém věku musel hledat někde mezi psaním domácích úloh, hraním si a spaním.

George Weiksner žije v americkém státě Connecticut, v městě Old Greenwich, kde navštěvuje i svoji základní školu. Avšak ve světě kryptoměn by se George mohl považovat za jakousi rostoucí Superstar, které se dostává čím dál tím víc pozornosti (a to z pochopitelných důvodů). Nedávno se například vyjádřil, že Bitcoin se mu příliš nelíbí, a že kryptosvět nabízí i lepší varianty.

„Ráno vstanu okolo šesté hodiny, potom jdu do školy, kde jsem zhruba do čtvrté. Když přijdu nazpět domů a udělám si úlohy, tak je šest hodin. Potom se už pouze navečeřím, podívám se na ceny kryptoměn a předtím než jdu spát, tak pracuji na svém projektu. Obyčejně jsem v posteli už okolo osmé hodiny večer.“

Takto skromně a jednoduše popsal svůj den George.

Pocketful of Quarters

Pocketful of Quarters je kryptoměna, která byla nedávno uvedená na trh v její počáteční ICO fázi. Během této fáze se mladík pokusí nasbírat 1 000 až 2 000 ETH. Pocketful of Quarters je decentralizovaná platforma zaměřená na online gaming průmysl. Jejím hlavním cílem je stát se platidlem v rámci různých online gaming platforem.

Jak se sám Weiksner vyjádřil, nápad na svoji kryptoměnu dostal hned v momentě, kdy mu jeho otec začal kryptoměny popisovat. George vycházel z vlastní zkušenosti, která ho při hrách frustrovala. Kdykoli začal hrát novou online hru, která se mu ale časem přestala líbit a měl v dané online hře mince (coins), tyto mince se nedaly nijak z hry dostat ven. Právě kvůli tomu považoval hraní dané hry za úplnou ztrátu času.

A vzhledem k tomu, že tyto mince dovedou odemykat nové levely, anebo vylepšovat zbraně a charakter ve hře, se George rozhodl tento problém řešit. Svými tvrzeními navíc dokazuje, že ve svůj projekt doopravdy věří a vidí v něm velký potenciál. Vždyť posuďte sami.

„Momentálně pracujeme na tomto projektu skoro 6 měsíců. Věřím však, že do roka bude cena naší společnosti vyjadřovaná v miliardách dolarů.“

Závěr

Mladý George Weiksner by svými vědomostmi o kryptoměnách asi nejednoho z nás schoval do kapsy. Na druhou stranu je třeba ale říct, že ho ke kryptoměnám vede jeho otec a proto má tento chlapec opravdu výborné prostředí na růst v kryptoměnovém světě. Netřeba proto klesnout na duchu, ale radši se postupně vzdělávat o kryptoměnách co nejvíc. Pomoct by vám mohl například tento zdroj.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img