09.12.19 Technická analýza XTZ/USD – Tezos překonal 6měsíční maximum a dosáhl v tržní kapitalizaci 1 miliardu dolarů! Ukazuje, jak pryč z bear kanálu

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Trump omilostnil bývalého člena představenstva společnosti Ripple • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Nervozita na kryptotrzích roste, ceny padají • ZCoin pod 51% útokem • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během včerejška v kryptosvětě. TRHY Ačkoli bitcoiny zpočátku vzrostly na 38...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Tezos překonal tržíni kapitalizaci 1 miliardu dolarů! Tezos ukazuje Bitcoinu cestu, jak by měl prolomit bearish kanál.

Tezos překonává nová maxima

O víkendu zaznamenal kryptotrh zisky u většiny altcoinů, protože celková tržní kapitalizace vzrostla nad 200 miliard USD. Tezos byl jasným lídrem, pokud jde o růst, dosáhl v tržní kapitalizaci 1 miliardy dolarů a byl v první desítce.

Bitcoin zaznamenal růst na 7 800 USD, zatímco altcoiny se s ním táhly. Pouze několik altcoinů dosáhlo v posledních několika dnech skutečného pokroku. Tezos právě předbehl Cardano, když jeho tržní kapitalizace po 6 měsícich letos překonala miliardu dolarů. Začátkem týdne se Tezos pohyboval s cenou kolem 1,23 USD, během týdne prudce rostl – na maximum 1,65 USD. Momentálně jsme zaznamenali mírný propad k hodnotám 1,57 USD, no je v plusu.

Při pohledu na graf výše vidíme 7denní graf XTZ / USD. Pokud počítáme s hodnotou 1,23 počátečního obchodu z minulého týdne, 7denní obchod by nám do dnešního dne přinesl 28,66% zisk.

Denní objem pro XTZ rostl z méně než 40 milionů dolarů na téměř 70 milionů dolarů, přičemž většinu obchodu převzala společnost Binance a OKEx, poté společnost Coinbase Pro. Od začátku roku Tezos dosáhl neuvěřitelných 250 % růstu, překonal tak i Bitcoin.

Při pohledu na roční graf Tezosu vidíme stejnou formaci kanálu, jakou má momentálně i Bitcoin či Total Market Cap a jistě ji najdeme i u většiny altcoinů. Mnozí očakávají zlomení bear marketu na Bitcoinu v novém roce s budoucím halvingem v květnu 2020. Tezos nám tak už možná ukazuje, jaká budoucnost čeká Bitcoin a co by se mohlo stát začátkem roku 2020.

Za růstem Tezosu musíme hledat fundamenty: Minulý týden Binance oznámila, že by podpořila nulové poplatky za Tezos a Coinbase tlačí vzdělávání na XTZ.. Pokračuje vývoj s Tezosem a od Nadace CSO a člena rady Ryana Lackeye a náznak, že s týmy nadace Ethereum může existovat společné financování.

Závěr

Tezos v současné době jednoznačně vede na trzích kryptoměn. Dokonce ani Ethereum, které právě úspěšně prošlo modernizací sítě v Istanbulu, nevidělo mnoho cenových pohybů. Tezos by se tak mohl podobat v růstu Binance Coinu a jen budoucnost ukáže, zda bude mít využití v krypto průmyslu.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře