[Zprávy] eBay akceptaci kryptoměn nechystá • Binance již spustila vklady • Cryptopia je v likvidaci a další novinky

0
zprávy

Zatímco Binance dnes prošla updatem, dočkali jsme se velmi nepříjemné zprávy z Cryptopie. Pozitivní ale je, že trhy prozatím panice nepropadají. Pojďme se tedy společně podívat, co zajímavého se ve světě kryptoměn dnes událo.

eBay se nechystá akceptovat kryptoměny

Společnost eBay popřela zvěsti o tom, že začne přijímat kryptoměny jako platební metodu. Spekulace odstartovaly bannery na konferenci Consensus, které sdělovaly:

„VIRTUÁLNÍ MĚNA. DĚJE SE TO NA EBAY. “

Celý náš dřívější článek o této události najdete ZDE.

Spekulacím je ale nejspíše konec a opravdu se jednalo jen o povedené PR. Mluvčí eBay reagoval na fámy následovně:

„Kryptoměny nejsou na naší platformě akceptovány a nejsou součástí naší platební strategie.“

Celý článek v angličtině najdete ZDE.

Binance se pomalu stává zase funkční

Společnost Binance dokončila upgrade systému a ve tři hodiny odpoledne.

„Od nynějška až do zahájení obchodování budou uživatelé moci zrušit otevřené objednávky, zpracovávat vklady a využívat další funkce související s účtem. Upozorňujeme, že možnost výběru bude k dispozici krátce po obnovení obchodování. “

Binance přichází s „odškodněním“ a rozdá 1,26 milionu USD.

Promo akce potrvá do 18. května. Uživatelé, kteří zobchodují více než 1 BTC, si nakonec rozdělí 50 000 BNB (1,26 milionu USD), které budou připsány o dva týdny později na jejich účty.

„Všichni uživatelé s platným objemem obchodování 1 nebo více BTC (nákup & prodej) napříč všemi obchodními páry na Binance, si během propagačního období rozdělí fond 50 000 BNB.“

Celé oficiální vyjádření najdete ZDE.

Burza Cryptopia je v likvidaci

Burza Cryptopia byla v lednu tohoto roku hacknuta. Dnes její provozovatelé na svých stránkách oznámili, že již bohužel nejsou schopni provozu a nachází se v likvidaci. Pokud chcete vědět jak postupovat a co se bude dít, přejděte na tento článek o likvidaci burzy Cryptopia.

Pokud jste se včera nekoukali, určitě doporučujeme 🙂

Včera k nám dorazil Dominik Stroukal (odborník na krytpoměny, ekonom a autor několika zajímavých knih), který odpověděl na mnoho zajímavých otázek. Jestli jste to nestihli, můžete se podívat nyní. Co si myslíte o jeho čipu pod kůží?

 

Prohlížeč Opera začne podporovat Tron (TRX) ve své peněžence

Opera dnes oznámila, že plánuje začít podporovat Tron TRX a další TRC standardy v prohlížeči.

Opera, jejíž první prohlížeč spatřil světlo světa v 1996, zabrouzdala do Webu 3.0. V únoru vydala svou aplikaci pro Android, která uživatelům v Norsku, Dánsku a Švédsku nabízí možnost koupit tokeny Etherea a ERC. V letošním roce bychom se měli dočkat také plné verze pro iOS.

Celý článek v angličtině najdete ZDE.

 Bank of America: Využití blockchainu jsme u nás nenašli

Catherine Bessant, hlavní technologická ředitelka v Bank of America, přiznala, že instituce dosud nenalezla případy vhodné pro využití blockchainu v odvětví finančních služeb.

„Domnívám se, že dnes existují případy použití, které mají smysl ve finančním sektoru. Experimentujeme, máme více blockchainových patentů než jakákoli jiná finanční instituce, ale ještě jsme nenašli výhodu použití této technologie pro naše klienty nebo zákazníky.“

Celý článek v angličtině najdete ZDE.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na