[ZPRÁVY] Bull run pokračuje – Altcoiny konečně vystartovaly – Bitfinex má 1 miliardu USD na financování LEO tokenů!

0
(0)

Hlavním tématem dnešních zpráv je, jak jinak, Bitcoin. A altcoiny! Je až neuvěřitelné sledovat nezastavitelný postup trhu směrem k vyšším a vyšším hodnotám. Momentálně jsme již naplno nastoupili na parabolický trend. To znamená, že Bitcoin a další kryptoměny rostou stále rychleji. Je však otázkou dokdy?

To se pokusí zodpovědět analytik IXOYE z Trading11, jehož analýza dnes výjimečně vyjde na Kryptomagazínu! Dnes kolem 22:00 se můžete těšit na postřehy jednoho z nejlepších bitcoinových analytiků vůbec!

Přehled trhu

Pohled na KMcap opravdu stojí za to. Zelená od shora až dolů! Tedy … s výjimkou OKEX coinu, ale ten přece nikoho nezajímá ?

kmcapNevím jak vy, ale já se opravdu cítím jako v roce 2017. Vývoj před létem 2017 je opravdu velmi podobný současnosti. Vysoká volatilita a prudký růst následovaný menšími korekcemi. Ale poslední dobou mi přijde, že toto je už přehnané a na trhu se tvoří bublina.

Nedávno jsem o tom napsal i článek. Najdete ho zde:

[Staré dobré časy] Bitcoin nad 6000 $ – Tato situace mi velmi připomíná rok 2017

Vyplatí se tedy nakupovat? No … Já osobně mám nějaké altcoiny, ale Bitcoinu už jen minimální množství.

Bitfinex má zajištěné financování LEO tokenů v hodnotě 1 miliardy dolarů

Nedávno jsme na Kryptomagazínu psali o kontroverzi kolem Tetheru, která vznikla poté, co se provalilo, že firmě chybí cca 850 milionů dolarů. Sesterská společnost Bitfinex se rozhodla problém vyřešit nevšedním způsobem. Předprodejem burzovního tokenu LEO (koncept podobný, jako v případě Binance Coin – BNB).

A není se čemu divit! Bitfinex patří mezi nejúspěšnější kryptoměnové burzy historie a pouze blázen by nechtěl vlastnit “akcie”, případně jiné produkty této firmy. Finex sice měl (a stále má) své problémy, ale která firma je dokonalá? Žádná? I Binance nedávno znovu hackli, Coinbase rozvířila vody s Neutrinem a Bitfinex? Bitfinex má Tether. Nejsilnější stablecoin na trhu. Celkem dobrá slabina, co říkáte?

Problém kolem Tetheru je tedy zažehnán a Finex bude mít 150 milionů navíc jako bonus, plus zajímavý token, který může být vzhledem k začínajícímu bull runu velmi úspěšný.

Návod k používání Bitfinexu naleznete zde.

Známe místo konání příští Ethereum Devcon konference

V roce 2018 se známá Ethereum Devcon konference konala v Praze. Letos se podobné pocty dostalo japonské Ósace. Konference začne 8.10.2019 a bude trvat tři dny.

Ethereum Foundation letos plánuje investovat $ 30 milionů do různých startupů, zvyšovat povědomí o platformě organizováním hackerských konferencí a co se týče samotného mainnetu, plánují se další vylepšení Proof-of-Work algoritmu, tentokrát zaměřené více na bezpečnost a anonymitu.

Více se můžete dočíst zde (v EN)

Co číst dále?

Podívejte se na Reného analýzu + predikci ze čtvrtka. Zatím krásně vychází. A nezapomeňte na IXO-vu analýzu kolem 22:00 zde na Kryptomagazínu!

Reného technická analýza prozradí, kam by se Bitcoin a Litecoin mohly vydat

Přeloženo ze slovenského originálu, autorem článku je Samuel S.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img