[Staré dobré časy] Bitcoin nad 6000 $ – Tato situace mi velmi připomíná rok 2017

0
(0)

Zprávy a souhrny

Ti úplně nejvěrnější čtenáři Kryptomagazínu si jistě pamatují staré dobré časy v roce 2017. Konkrétně mám na mysli říjen a listopad, kdy Bitcoin prudce rostl, zatímco zbytek trhu se prakticky nehýbal.

Všechno to začalo poté, co se uklidnily vody po totálním čínském zákazu kryptoměn. Bitcoin delší dobu konsolidoval pod silnou rezistencí v oblasti 4200–4400 $ a potom náhle vyskočil a nezastavil se, dokud nedosáhl 20 000 $.

Nové ATH jsme měli téměř každý týden, všichni byli zcela nadšení ze zisků a představovali si, jak do konce života leží na Bahamách a popíjejí koktejly. To, co tu máme dnes, mi staré dobré časy velmi připomíná. Až na to, že na trhu nepanuje taková euforie. Přece jen, slovní spojení „historické maximum“ zní lépe, než že Bitcoin vstoupil do silného rezistenčního pásma v intervalu 6000–6500 $.

Ve své podstatě z hlediska cen vše vypadá velmi podobně. Bitcoin již více než dva a půl měsíce nezastavitelně stoupá, alty nechal daleko za sebou… Jediné, co se změnilo, je, že lidé nehází desítky milionů do shitcoinů. Za ty dva roky jsme zmoudřeli. Rok 2018 nás naučil, že vydělat na kryptě je jednoduché, ale prodělat je ještě jednodušší.

Tehdejší veteráni jsou nyní staří dědové a my, nová generace, máme možnost ovlivnit další chod kryptosvěta.

Důležité: [HOT NEWS] Facebook zrušil zákaz propagace kryptoměn

A teď graf!

Dnes jsem si pro vás připravil něco nereálného, ale já mám nereálné věci rád. Co vy na to? Asi byste se nezlobili, kdyby nakonec graf měnového páru BTC/USD vypadal takto, že?

1W BTC/USD - Coinbase Pro
1W BTC/USD – Coinbase Pro

Tip redakce: [Názor] Binance Hack – Pravda může být daleko složitější

Nové All Time High do konce roku? Bitcoin má momentálně zajímavé momentum a velcí hráči budou mít díky Fidelity možnost vstoupit do pozic regulovanou cestou. Momentálně jsme už příliš dlouho rostli a trh si přímo žádá větší korekci. Podobnou, jakou jsme 3x zažili v roce 2017, předtím než přestali platit pravidla trhu a krypto vešlo do poslední fáze bubliny.

V rámci korekce bychom se mohli vrátit na cca 4200 $. Pokud úspěšně otestujeme tento support, můžeme klidně růst dále nad 6500 $ a testovat další rezistence. Nezapomínejme však, že před sebou máme léto a v létě kryptoměny často stagnují.

Co číst dál?

[ROZHOVOR] IXOYE – Tržní analytik, který vstal z mrtvých…

Přeloženo ze slovenského originálu, který pro vás připravil Samuel.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: