Domů main title page Bitcoin překonává rezistence • Litecoin se spojuje s Travala.com • USA...

[ZPRÁVY] Bitcoin překonává rezistence • Litecoin se spojuje s Travala.com • USA se bojí ztráty moci a další zprávy…

0
[PŘEHLED TRHU] Dolar padá - kryptoměny vykazují známky růstu - Bitcoin vs. altcoiny

Během posledních dnů jste jistě sledovali dění kolem Binance, kdy došlo k údajnému hacku a krádeži 7000 BTC. Naši redaktoři pátrali a možná to je všechno trochu jinak. Každopádně se děje „velký špatný“ a trh na to reagoval poklesem. Je až podivné, že se z toho BTC hned otřepal a nyní tlačí na pilu. Pokud nejste v obraze, mohu doporučit dnešní přehled trhu:

Král kryptoměn stále dominuje trhu a roste na úkor altcoinů. I když je nutno dodat, že i Ethereum se snaží držet krok. Zatímco Bitcoin dnes udělal ~4% zisk, Ethereum stouplo o cca 2 %. Přesné ceny najdete na naší stránce KMcap.eu.

Celý přehled trhu najdete v našem článku ZDE.

Litecoin podepsal partnerství s Travala.com, můžete ušetřit až 40 % z rezervace

travala
Partnerství bylo zahájeno kampaní #TravelWithLitecoin, jejímž cílem je poskytnout uživatelům možnost ušetřit až 40 % na hotelových rezervacích přes Travala.com v kombinaci s Litecoin’s LoafWallet.
Taková partnerství jsou takřka vždy win-win, jelikož na popularitě získají obě strany.
Server travala.com přijímá mnoho jiných kryptoměn (viz screenshot) a určitě stojí za návštěvu.travala-kryptomeny
Celý článek v angličtině ZDE.

Američané mohou nyní jednoduše nakupovat kryptoměny

Kryptoměnová peněženka a investiční aplikace Abra nyní uživatelům umožňuje připojit jejich účty z „tisíců“ amerických bank, jak je zřejmé z tiskového prohlášení.

Klíčovým prvkem má být služba Plaid, která umožňuje aplikacím propojovat bankovní účty zákazníků pomocí rozhraní API.

Uživatelé Abry v USA a EU měli již dříve možnost kupovat kryptoměny prostřednictvím zdlouhavého bankovního převodu. S novou funkcí budou mít banky rovnou připojené v aplikaci a připravené k okamžitým nákupům.

Bill Barhydt, generální ředitel společnosti Abra, řekl:

„Přidání těchto nových vylepšení do naší aplikace dává uživatelům více možností, jak se pohybovat mezi kryptoměnami a fiatem.

Celý článek v angličtině ZDE.

Americký kongresman chce zakázat kryptoměny, aby USA nepřišly o svou moc

Kongresman Brad Sherman vyzval své kolegy, aby se k němu připojili ve snaze zakázat kryptoměny. Představují dle něj významnou hrozbu pro mezinárodní moc amerického dolaru.

Rád by prosadil návrh zákona, který by zabránil americkým občanům v nákupech nebo nakládání s kryptoměnami.

Ještě před nedávnem skoro všechny vlády tvrdily, jak je digitální měny nemohou ohrozit a vysmívaly se jim. Brada Shermana asi kryptoměnová komunita nebude mít příliš v lásce, ale je vidět, že kryptoměny začínají ukazovat svou sílu i na vyšších místech.

Doufejme, že jeho „přiblblá“ iniciativa nebude úspěšná. Ovšem zkuste něco lidem zakázat. O to víc by začali krytoměny zkoumat. Zakázaného chleba největší krajíc… Každopádně sice negativní, ale opět reklama na krypto.

Celý článek v angličtině najdete ZDE.

CEO Binance byl ještě před pár dny ztělesněním slova ideál – ale co nyní?

Changpeng Zhao, CEO burzy Binance, dnes zveřejnil update informací, které vydal u příležitosti údajného hacku burzy. Ta měla být okradena o Bitcoiny v hodnotě kolem 40 milionů dolarů.

V nejnovějším vyjádření se CEO společnosti Binance omlouvá za předešlé výroky o možnosti zpětné reorganizace blockchainu nazývané také „transaction rollback“ jako odpověď na údajné hackerské útoky. Tyto výroky vyvolaly v kryptokomunitě vlnu negativních reakcí, což určitě nepřispělo ke zvýšení důvěry vůči této burze.

Už jste viděli Crypto HotView?

Crypto HotView – Stali jsme se hosty i mediálním partnerem skvělého pořadu o kryptoměnách

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
PolandCzechSlovakia