Zpěvák skupiny Kiss Gene Simmons tvrdí, že neprodal svůj litecoin a ani žádnou z 13 dalších kryptoměn

5
(5)

Zprávy a souhrny

Michaela Nocarová
Michaela Nocarová
Už od mala mě táhla technika a sci-fi. Studium IT mě dotáhlo až do světa kryptoměn, kde se pohybuji od roku 2014. Od té doby jsem se toho naučila již mnoho. A stále se mám co učit. Nejvíc mě na nich fascinuje, že spojují tolik světů dohromady a možnost svobodné volby. Bez hranic.

Legendární zpěvák skupiny Kiss Gene Simmons tvrdí, že i přes nedávný pokles trhu nadále drží litecoin a 13 dalších kryptoměn. Svými slovy „A, budu i nadále hodl“ Simmons naznačuje, že žádné z těchto aktiv neprodal.

Kryptoměny mění pravidla hry

V roce 2021 Simmons o své zálibě v digitálních aktivech hovořil v rozhovoru pro zpravodajský web American Songwriter, kde kryptoměny označil za nástroj, který mění pravidla hry. Tehdy prohlásil:

„Jsem v tom ve velkém. Daří se mi velmi dobře. Jsem hluboko v Bitcoinech a Asyriu. Jsou tu i další – Zcash a Litecoin. Je tu docela dost dalších.“

Legendární zpěvák, populárně známý jako „Démon“, se začal zajímat o dogecoin (DOGE) poté, co si této meme kryptoměny všiml WallStreetsBets. Následně Simmons diverzifikoval své podíly a zahrnul do nich bitcoin, ethereum, cardano, binance coin a chainlink. Simmons také odhalil nejmenovanou investici do litecoinu.

Pokles trhu

Tržní kapitalizace kryptoměn se letos v důsledku dlouhého výprodeje snížila o více než 1 bilion dolarů. Většina altcoinů je v současnosti o 60-90 % níže než jejich dříve stanovená maxima. Bitcoin, nejoblíbenější kryptoměna, se propadl o více než 70 % ze svého listopadového historického maxima téměř 69 000 USD.

Vzhledem k rostoucím úrokovým sazbám, které poškozují odvětví a jeho vyhlídky, začaly kryptoměny koncem loňského roku klesat kvůli prognózám méně vstřícného Fedu.

Podle analytické společnosti Glassnode, která se zabývá on-chain analýzou, čelí tlaku i dlouhodobí držitelé, kteří se až dosud prodeji vyhýbali.

Zakladatel společnosti Grayscale Barry Silbert se vyjadřuje k nedávnému poklesu trhu:

„V oblasti kryptoměn jsme již zažili řadu cyklů poklesu, a i když nikdy nejsou snadné, toto je období příležitostí. Jsem povzbuzen úzkou spoluprací, které jsme tento týden svědky, a věřím, že se z ní odvětví dostane silnější než kdykoli předtím.“

Závěr

Jsou investoři, kteří drží a jsou ti, co prodávají. Do jaké skupiny patříte vy? Přikupujete, nebo zatím vyčkáváte?

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ.


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

Zdroju.today

3 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Josef D.
Hodnocení článku :
     

Gene S. – Kiss, není zpěvák a je odpůrcem kryptoměn, pochybuji, že nejaké vlastní

Tomáš

Asi jako Buffet a jiní co tvrdí ze to je jed na krysy a ponzi 🤣 to si opravdu myslíš ze oni krypto nemají? Hahahahah. Nikomu prachy nesmrdi a u nich to platí 100 násobně.

Wake up !!!

Ne nemají.
My kupujeme zlato ,platinu,diamanty.
Až budeš mít opravdový majetek, pochopíš nesmyslnost krypta. JE to jen hazardní hra ve velkém a hráč nikdy nevyhraje.

Reklama: