Bitcoin live stream – BTC pod 20 000 USD?

4.8
(5)
Ing. Jaroslav Jarolím
Ing. Jaroslav Jarolím
Šéfredaktor, vystudovaný ekonom, který našel zálibu v teoretické a investiční ekonomii. Zabývám se i technickou a fundamentální analýzou. Na webu mám na starost hlavně tvorbu analýz, vzdělávacího obsahu, zadávání úkolů a novinek. Téměř vše, co na Kryptomagazinu vyjde, mi projde pod rukama. Především se snažím, abychom čtenáře v klíčových investičních okruzích vzdělávali.

Bitcoin se jenom za předešlých několik dní propadl od desítky procent. Jak dávno víme, trhy totiž dostaly impuls, který vyplýval z dat o inflaci za květen. To zatočilo s očekáváním natolik, že investoři povýšili svůj předpoklad ohledně růstu základní úrokové sazby. Z 0,5 procentního bodu na 0,75 procentního bodu. Což se poté začalo do trhů započítávat. Proto kurzy tolik klesaly. Nyní má Fed již po zasedání, takže uvedený růst sazeb je hotová věc. Vzhledem k tomu, že trhy nebyly nijak překvapené a s tímto růstem kalkulovali, nic se prakticky nestalo. Čili jsou nyní ideální podmínky pro ten retracement, na který dlouho čekáme.

Pořád je ale nemalá možnost naprostého flash crashu, který kurz BTC dostane pod 20 000 USD. Bohužel i tuto možnost musíme vzít v potaz. V rámci dnešního streamu si proto zpracujeme komplexní analýzu trhu. A to nejen na bitcoin a altcoiny. Koukneme i na jednotlivé akciové tituly jako je Facebook a Intel. Krátce si i shrneme stanovisko FOMC. Proto bude dnešní stream o něco delší, abychom vše stihli. Začínáme v 19 00 na kanál Žraloci sobě.

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Analýza se nesnaží predikovat budoucí cenový vývoj. Slouží výhradně jako vzdělávací obsah, jak k trhu myšlenkově přistupovat. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.8 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Bart

Jak může teď někdo napsat, že jsou podmínky pro replacement? Ty sazby tu jsou a budou. A hlavně je to jen záminka. Proč by btc padal kvůli růstu sazby? Trh propad potřeboval. Nahoru už to nešlo, tak se muselo dolu. A nějaký ten důvod proč vyplachnout retail se musel najít. Hodit to na sazby je ideální. Ale reálně, proč by růst sazby na 0,75 snížil BTC p desítky procent? Takovou pojistku proti inflaci 😀😃

LHTS

Na motivech propadu BTC (crypta) se mozna shodneme. A proto pujde BTC (crypto) mesice / roky do strany (bearmarket), pripadne jeste mnohem niz? Asi ne ze?

Bart

Bude dlouhodobě níž. Ale přece 1 btc za 5 nebo 10tis USD není málo. Nebo jo? 😀

spot_img