[Večerní souhrn článků] • Jihokorejské kryptoburzy stahují Litecoin • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Jihokorejské kryptoburzy stahují Litecoin a další kryptoměny

Jihokorejské kryptoměnové burzy kvůli přísnějším pokynům KYC a AML musejí stahovat kryptoměny zaměřené na ochranu soukromí. Přední kryptoburzy také odstranily Litecoin, co kryptoměna oznámila upgrade zaměřený na soukromí MimbleWimble. Jihokorejské regulace se dotýkají řady privacy coinů. [1]

Analýzy a trhy

08.06.22 Analýza ETH/USD – Postupná rotace u konfluence

Ethereum (ETH) nám rýsuje něco, co stojí určitě za pozornost. Navíc bitcoin je nyní jako háravá fena, která neví, co by. Leč třeba takoví krátkodobí obchodníci si mohou mnout ruce, protože tyto pumpy a dumpy v rámci obchodního rozpětí jsou pro ně žně.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Prvních 14 kryptoměn uvedených na CoinMarketCap při jeho spuštění

Kryptoměny si nadále získávají oblibu a široké uznání jako platná alternativa k tradičním aktivům a každý rok se na trhu objevují další digitální měny.

V ruském parlamentu byl představen zákon o zákazu digitálních aktiv jako platby

Rusko chystá zákaz veškerých transakcí s kryptoměnami jakožto platby a náhrady peněz. Návrh byl představen v parlamantu.

Průzkum: 71 % obyvatel Salvadoru bitcoiny nevyužívá

Středoamerická univerzita “José Simeón Cañas” před nedávnem provedla průzkum veřejného mínění, ve kterém vyšlo najevo, že 71 % obyvatel Salvadoru nevyužilo zákon o bitcoinech. Dle jejich mínění bitcoin nepřinesl žádný přínos.

Tři finanční giganti spouští platformu pro obchodování s kryptoměnami

Trh s kryptoměnami pokračuje v expanzi a je přijímán po celém světě jako platná alternativa k tradičním aktivům. Velké finanční korporace proto začínají projevovat zájem naskočit do tohoto rozjetého vlaku.

Futures kontrakt – Co to je?

Futures kontrakt se řadí mezi tzv. termínové smlouvy (obchody). Respektive futures kontrakt patří mezi burzovně obchodovatelnou smlouvu. Což je rozdíl oproti forwardu, který se obchodovat nedá.

SEC vyšetřuje, zda Binance svým ICO neporušila zákony o cenných papírech

Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) údajně vyšetřuje, zda společnost Binance v roce 2017 neporušila zákony o cenných papírech. SEC ani samotná společnost Binance toto vyšetřování dosud oficiálně nepotvrdily.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: