Vybrané altcoiny by mohly v dalším bull runu vzrůst 100 – 1000x – Ptáte se, které?

30
money profit zisk růst peníze úspěch
Zdroj: pixabay.com

Jeden z populárních kryptoměnových analtiků, Lark Davis, zveřejnil své nové a velmi optimistické video. Davis v něm říká, že altcoiny se ukáží jako nejlepší investicí roku 2021.

Disclaimer: Tento článek neobsahuje investiční poradenství a nejedná se o finanční rady. Pokud se rozhodnete do něčeho investovat, vždy si udělejte vlastní názor a research. Nezapomeňte, že veškerá rizika svých případných investičních rozhodnutí nesete pouze vy.

V novém videu Davis diskutuje o tom, které altcoinové sektory by podle něj mohly růst. Bitcoinu se podle něj povede dobře, ale radí vyhnout se platebním coinům a různým BTC forkům, jako je Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin Satoshi Vision (BSV), Litecoin (LTC), Dash (DASH) a další. Věří, že v tomto sektory zvítězily stablecoiny.

„Altcoiny budou nejlepší investicí roku 2021. Jednoduše řečeno, pokud chcete zbohatnout investováním do kryptoměn, měli byste právě altcoinům věnovat absolutní pozornost. To je to místo, kde se v tomto cyklu budou vydělávat peníze“

Čemu se podle Davise vyhnout?

Co se týče stablecoinů, tak Davis doporučuje zůstat u hlavních hráčů, jako je třeba Tether (USDT) a USD Coin (USDC) a vyhnout se raději novým projektům stablecoinů a jejich variant s nízkou likviditou.

Hodně bearish je na Ethereum Classic, které označuje za „zombie chain“. Varuje také před investicemi do levných „copy-and-paste DeFi projektů“.

Aktuální ceny kryptoměn můžete sledovat na KMC.

A kde naopak vidí potenciál?

Poměrně býčí je Davis u „silných hráčů DeFi“, jako jsou Aave (LEND), Synthetix (SNX) a Ren (REN). Dodává, že obchodníci s dostatečným kapitálem by měli vyzkoušet farming Compound (COMP) a Uniswap (UNI).

Davis se vůbec hodně zajímá o vzestup DeFi projektů na silných smart-contract platformách mimo blockchainu Etherea (to ovšem považuje v tomto sektoru za naprostou špičku). Jeho zájem se tak soustředí na Cardano (ADA), Polkastarter (POLS), Acala (ACA), Polkadot (DOT), Kava (KAVA), BAND Protocol (BAND) a Cosmos (ATOM).

Předpokládá také vzestup nonfungible tokenů (NFT), včetně Enjin (ENJ) a Rarible (RARI). Podle něj mají slušný prostor k růstu i další specializovaná aktiva. Kupříkladu v oblasti kryptoměn zaměřených na energii jich existuje jen asi půl tuctu. Z nich zmiňuje jako zajímavou investici Energy Web Token (EWT) a Power Ledger (POWR). Bullish zůstává také vůči Chainlinku (LINK) a jeho dvěma konkurentům BAND protocol a Dia (DIA).

Závěr

Pokud to shrneme, tak Davis říká, že seznam padesáti nejlepších kryptoměnových aktiv by mohl v příštím roce vypadat dosti odlišně od toho stávajícího. Hodně pozitivní zprávou je, že některé altcoiny mají velmi slušný potenciál vyrůst 100 – 1000x. A na druhé straně tu bude zase spousta altů, které neslavně skončí na smetišti dějin.

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
30 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře