Vláda USA do roku 2022 navýší náklady na blockchain na 123,5 milionu USD!

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Odpolední zprávy] • Bitcoin se vzpamatoval a je opět nad 50 000 USD • Jack Dorsey spustil NFT horečku • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého víkendu v kryptosvětě. TRHY Kryptotrhy se během víkendu silně...

[Večerní souhrn článků] • Společnost MicroStrategy nakoupila opět BTC • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
[speaker]

Prognóza vypracovaná ve zprávě IDC Government Insights ze dne 18. dubna zveřejnila závratná čísla! Očekává se, že federální vláda Spojených států amerických do roku 2022 zvýší své náklady na blockchain až na 123,5 milionu USD! Jde o více než 1 000% nárůst v porovnání s rokem 2017, kdy vláda na blockchain vynaložila 10,7 milionu USD.

IDC uvádí, že výdaje na blockchain budou růst i mezi státními a místními vládami. V roce 2017 to bylo 4,4 milionu USD, v roce 2022 to však má být až 48,2 milionu USD. Podobně jde o téměř 1 000% nárůst. I civilní federální agentury, které údajně spotřebovaly méně než 20 milionů dolarů za technologii v roce 2017, pravděpodobně v roce 2022 utratí více než 80 milionů USD. Ministerstvo obrany, které rovněž v roce 2017 vynaložilo méně než 20 milionů USD, by mohlo toto číslo v roce 2022 téměř zdvojnásobit.

Vládní investice do technologie blockchain se budou pravděpodobně vyvíjet a postupně se rozšíří tak, aby zahrnovaly složitější oblasti. Ředitel výzkumu IDC, Shaw McCarthy, uvedl:

„Věříme, že správa aktiv, správa identit a inteligentní kontrakty budou hlavními řešeními blockchainu pro vládu. Včasné výdaje se budou zaměřovat na řešení dodavatelského řetězce a správy aktiv, zatímco výdaje v pozdějších letech se rozšíří tak, aby zahrnovaly více osobního řízení a komplexních finančních transakcí.“

Blockchain technologií budoucnosti

IDC také poznamenává, že blockchain se pravděpodobně stane základní technologií pro obchodní legislativu. Bude prý implementovaný jako standardní funkce pro některé typy autorizovaného mezinárodního obchodu. Také by se měl používat jako standard pro mnohé typy vládních zakázek.

Co se týče konkrétních implementací technologie, hybridní přístup blockchainu, kombinující aspekty soukromých a veřejných sítí, se pravděpodobně ukáže jako nejpopulárnější mezi vládními agenturami.

Zdroj:
cointelegraph.com

Co číst dál?

EEA spolu s dalšími giganty začínají vytvářet kryptostandardy!

Přeloženo ze slovenského originálu, který pro vás připravila Katka S.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře