Peněženka Blockchain.com se přidává k Binance a také delistuje BSV

2
hodl, trading, graf, delistovat, BSV

Kryptokomunita se přiklání na stranu CEO Binance a příkladu kryptoburzy následuje nyní také jedna z nejstarších kryptopeněženek, Blockchain.com. Kryptopeněženka také delistuje BSV. Jak to ovlivnilo ceny kryptoměn

Kontroverze pokračuje

Kontroverze kolem osoby Craiga Wrighta, samozvaného Satoshiho Nakamota, pokračuje a má pro někoho možná překvapivý vývoj.

Více o Craigovi Wrightovi jsme psali třeba v tomto článku:

Craig Wright pod palbou komunity – Blíží se konec samozvaného Satoshiho Nakamota?

Binance delistuje BSV, budou další následovat?

Poté, co Craig Wright nepřestal na Twitteru tvrdit, že je Satoshi Nakamoto, kryptoburza Binance splnila hrozbu a opravdu delistovala coin BSV. Rozpoutala se kampaň pod hastagem  ke které se možná přidají i další kryptoburzy a peněženky, například Kraken. Kraken inicioval hlasování na Twitteru a cca 70 % hlasujících se zatím vyslovilo pro delistování. Do konce hlasování zbývá 6 hodin a hlasovat můžete také:

O delistování BSV burzou Binance jsme psali v tomto článku:

[AKTUALIZOVÁNO] Bitcoin SV byl právě delistován z burzy Binance!

Blockchain.com je jedna z nejstarších kryptopeněženek na trhu a své rozhodnutí delistovat BSV nijak oficiálně nekomentovala. Nicméně CEO Peter Smith vydal na Twitteru několik tweetů s komentáři, kde vyzývá uživatele, aby si BSV vyměnili za jiné kryptoměny nebo šli s BSV obchodovat jinam.

Jiné kryptoburzy, například Coinbase a Gemini, BSV ani nezalistovaly.

BSV padá, a co ostatní kryptoměny?

Jak se dalo čekat, kryptoměna BSV zareagovala na tyto informace prudkým poklesem. Nicméně ostatní kryptoměny jsou aktuálně také v červených číslech, až na jednu a tou je překvapivě BCH. V tabulce níže nebo na našem webu KMCap.eu se můžete podívat sami, jaká je situace (v čase vydání článku):

Závěr

Investovali jste do BSV? A co si myslíte o Craigovi Wrightovi a jeho tvrzení, že je Satoshi? A souhlasíte s delistováním BSV?

Zdroj:
ccn.com

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
SalamMerilin Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Merilin
Host
Merilin

Je mi sice líto všech, co panu Faketoshimu uvěřili a investovali do jeho s-coinu, ale ne-e-e.. Tohle nechceme, si myslím.. Nakonec dostal dost příležitostí svou údajnou totožnost dokázat a neučinil nic.. To nám ostatním crypto fandům a investorům snad dává právo vyjádřit svůj názor.. Ten můj je následující..
Běžte už k šípku pane Wright.. Berete nám všem kšefty a hlavně radost ze života. Popletl jste si obsah slov business a show business.. A vaše standupy ani nejsou legrační. Vaše neseriózní jednání znehodnocuje práci poctivých lidí na celém světě. Právě těch lidí, pro které je celé crypto určeno. Dost! Děkujeme, odejděte..

Salam
Host
Salam

Wright ten ShitCoin totálně zahrabal jestli bude mít cenu BSV 20 usd dokonce dubna tak může být Wright docela rád ale osobně čekám že skončí v propadlišti dějin a na seznamu Dead Coinu , už ted má problémy z těžbou při tak nízké ceně natož jak to padne na totální dno , ale co měl ho zdarma ten kretén .