[AKTUALIZOVÁNO] Bitcoin SV byl právě delistován z burzy Binance!

5
hodlonaut

Update 15.4 – 17:40: Před pár desítkami minut ohlásila Binance, že opravdu Bitcoin SV delistuje!

bitcoin-sv-delist

Důvody proč, jsou v článku, který jsme publikovali dříve:

Zakladatel a generální ředitel největší kryptoburzy Binance Changpeng Zhao varoval, že z burzy odstraní Bitcoin Satoshi Vision (BSV), pokud jeho tvůrce Craig Wright nezmění své chování na Twitteru.

Komunita reagovala na jeho komentář také a žádala různé burzy, aby odstranily BSV. Pro tento účel byl vytvořen hashtag #DelistBSV. Tweet je pravděpodobně reakcí na nedávné komentáře Wrighta proti Hodlnautovi, uživateli Twitteru, který stojí za iniciativou Lightning Torch.

Wright vypsal odměnu 5 000 USD v BSV za informace o identitě Hodlnauta. Kryptokomunita reagovala na Twitteru vytvořením tagu #WeAreAllHodlnaut, aby Hodlnautovi vyjádřila podporu, účet této neznámé osoby již byl smazán.

Wright byl ke svému činu jako z dob STB údajně motivován právě tímto anonymním uživatelem Twitteru, který ho nazval podvodníkem a obvinil ho, že se falešně prezentuje jako Satoshi Nakamoto.

Hodlnaut napadl Wrighta urážlivými tweety a nazval jej „velmi smutným a ubohým podvodníkem, který je duševně nemocný“. Hodlnaut se také údajně podílel na tvorbě hashtagu #CraigWrightIsAFraud.

Závěr

Tomu, že je Wright opravdovým Satoshi Nakamotem, věří snad jen on a možná jeho právníci. Velká část kryptokomunity jeho tvrzení odsuzuje. A vysloužil si naopak přezdívku „faketoshi“. Na čí straně stojíte vy, Hodlonauta nebo Wrighta?

Co číst dále?

Nový francouzský zákon umožňuje pojišťovnám nabízet investice do kryptoměn

Zdroj:
blockmanity.com

5
Komentujte

avatar
2 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
RobFerdaSkoč mi na Cara Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Rob
Host
Rob

Osobně se od počátku divím, že BSV vůbec někdo zalistoval a už vůbec nechápu, že to někdo podporuje. Ve zkratce: Wright je i***t od pohledu, BSV se svými prýmovými 128MB bloky je blbost a Hodlnaut má naprostou pravdu. Tento coin vzniknul, aby do určité kritické míry působil svižně, protože do jednoho bloku se vejdou asi všechny transakce na Světě. Problém škálovatelnosti nijak neřeší, pouze jej oddaluje a s vizí Satoshiho Nakamota nemá nic společného. Je známo, že než Satoshi zmizel, pracoval na konceptu, podobajícímu se dnešnímu LN. Krom toho se ukazuje, že Wright je velmi hloupý jedinec. BSV vzniknul pro… Číst vice »

Skoč mi na Cara
Host
Skoč mi na Cara

Sorry jako ale říct o někom že vypadá jak i***t už od pohledu a sám svůj ksicht skrývá za anonymitou může jen další i***t od pohledu .

Rob
Host
Rob

Ne od pohledu, pozor. 😉

Rob
Host
Rob

Uznávám, že s tím idiotem a kreténem jsem přestřelil. Ne, že bych si to nemyslel, ale bylo to zbytečný. Omlouvám se.

Ferda
Host
Ferda

A je to tu ofiko: „Binance Will Delist BCHSV“. Pár minut po zveřejnění propad o 13%.