[AKTUALIZOVÁNO] Bitcoin SV byl právě delistován z burzy Binance!

0
(0)

Zprávy a souhrny

12.07.20 Týdenní přehled zpráv aneb co podstatného se událo minulý týden

Připravili jsme pro vás stručný přehled těch nejdůležitějších zpráv za celý tento týden. Takže pokud nestíháte a uvítali byste...

[Večerní souhrn článků] • Tether přidal na blacklist adresy v hodnotě 46 milionů dolarů • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem Kryptomagazinu.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám 🙂

Update 15.4 – 17:40: Před pár desítkami minut ohlásila Binance, že opravdu Bitcoin SV delistuje!

bitcoin-sv-delist

Důvody proč, jsou v článku, který jsme publikovali dříve:

Zakladatel a generální ředitel největší kryptoburzy Binance Changpeng Zhao varoval, že z burzy odstraní Bitcoin Satoshi Vision (BSV), pokud jeho tvůrce Craig Wright nezmění své chování na Twitteru.

Komunita reagovala na jeho komentář také a žádala různé burzy, aby odstranily BSV. Pro tento účel byl vytvořen hashtag #DelistBSV. Tweet je pravděpodobně reakcí na nedávné komentáře Wrighta proti Hodlnautovi, uživateli Twitteru, který stojí za iniciativou Lightning Torch.

Wright vypsal odměnu 5 000 USD v BSV za informace o identitě Hodlnauta. Kryptokomunita reagovala na Twitteru vytvořením tagu #WeAreAllHodlnaut, aby Hodlnautovi vyjádřila podporu, účet této neznámé osoby již byl smazán.

Wright byl ke svému činu jako z dob STB údajně motivován právě tímto anonymním uživatelem Twitteru, který ho nazval podvodníkem a obvinil ho, že se falešně prezentuje jako Satoshi Nakamoto.

Hodlnaut napadl Wrighta urážlivými tweety a nazval jej „velmi smutným a ubohým podvodníkem, který je duševně nemocný“. Hodlnaut se také údajně podílel na tvorbě hashtagu #CraigWrightIsAFraud.

Závěr

Tomu, že je Wright opravdovým Satoshi Nakamotem, věří snad jen on a možná jeho právníci. Velká část kryptokomunity jeho tvrzení odsuzuje. A vysloužil si naopak přezdívku „faketoshi“. Na čí straně stojíte vy, Hodlonauta nebo Wrighta?

Co číst dále?

Nový francouzský zákon umožňuje pojišťovnám nabízet investice do kryptoměn

Zdroj:
blockmanity.com

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

5 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře