Mezinárodní obchodní komora čítající 45 milionů podniků podpoří blockchain

0

Singapurský blockchainový startup Perlin pomáhá největší světové obchodní organizaci  International Chamber of Commerce (ICC), zavést nové technologie. Tuto zprávu potvrdila dnešní tisková zpráva.

Společnost Perlin, která je již zapojena do pilotních projektů v oblasti blockchainů pro různé významné podniky, nyní získá přístup k členům ICC.

Sto let stará obchodní komora ICC má pod křídly celkem 45 miliónů podniků, včetně tak zvučných jmen jako Amazon, CocaCola, FedEx, McDonalds a PayPal.

Tip redakce: Bitcoin v objeme transakcí překonal PayPal – co to znamená do budoucnosti?

„Ve spolupráci s Perlinem […] můžeme pomoci usnadnit transformaci podniků v každém myslitelném průmyslovém sektoru.“

– komentoval v tiskové zprávě generální tajemník ICC John Denton AO.

Partnerství bude mít různé podoby, ale bude se zaměřovat hlavně na sledování hodnotového řetězce, což je sledování zboží ve fázích výroby a dodávek.

Z tohoto spojení bude profitovat také Singapur, jelikož ICC a Perlin se zavázali, že se zapojí do nově vzniklé iniciativy, která si vzala za úkol udělat z tohoto města udělá technologický HUB.

Závěr

Projekt, o kterém zatím slyšel málokdo, se tak dostal k obrovské mase podniků a jistě nejednomu z nich pomůže implementovat blockchainové technologie. Je to jedna z mnoha pozitivních zpráv, která potvrzuje, že jsme na dobré cestě k masivním implementacím této technologie v budoucnu.

Co číst dál?

Facebook Coin má vážnou konkurenci z Ruska – VKCoin se těší obrovskému úspěchu

Zdroj:
cointelegraph.com

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na