Víte, kde všude se dá využít BNB token od Binance? Těch možností je stále víc a víc

0
(0)

Binance oznámila 28 nových možností použití pro jejich BNB token. Tím máme k dispozici celkem 83 různých cest, co s ním můžeme podniknout (ať už se jedná o ukládání, používání či rovnou jejich utrácení). Burza dále uvedla, že její iniciativa #UseBNB dělá vše pro to, aby se toto číslo i nadále zvyšovalo. Na Binance Chainu je spouštěno stále více a více platforem.

Binance Coin (BNB), jeden z nejvýkonnějších tokenů letošního roku, zaznamenal v uplynulém měsíci nárůst hodnoty zhruba o 50 %. A o podobné procento vzrostl i počet nových možností, co lze s jejich tokenem dělat.

Seznam projektů, kde všude najde aktuálně BNB uplatnění

83 různých způsobů použití BNB coinu

Vedení společnosti Binance informovalo, že ještě na konci března existovalo asi 55 různých možností použití BNB coinu. Nyní se tento počet rozšířil o dalších 28. Tento poměrně velký růst je přičítán hlavně spuštění Binance Chainu (vlastní blockchain burzy). A jak Binance neopomněla zdůraznit a pochlubit se, ihned po ostrém spuštění koncem dubna zde existovaly desítky kryptoměnových projektů, které projevily zájem o vydání svých tokenů na „high permormance blockchainu“.

Burza zároveň sdělila, že aktuálně zde existuje minimálně 24 dalších projektů, které veřejně prohlásily, že vydají své digitální tokeny právě na již několikrát zmiňovaném Binance Chainu. I když se nám nepodařilo tuto informaci potvrdit, je třeba přiznat, že o popularitě Binance a jejího blockchainu nemůže být pochyb. A vzhledem k tomu, že BNB coin je nativním tokenem platformy, budou všechny transakce zahrnující další tokeny na Binance Chainu používat právě BNB k úhradě poplatků v síti. Skvělý tah pro Binance.

„Jelikož čím dál více projektů využívá Binance Chain a více lidí používá tokeny na našem blockchainu, používá se i více BNB,“

uvedla burza na svém oficiálním blogu.

Mezi velmi úspěšné projekty, které spustily vlastní tokeny na Binance Chainu, patří například Mithril, což je decentralizovaná platforma sociálních médií, která odměňuje tvůrce obsahu, Raven protocol a Harmony. Zapomenout nemůžeme ani na BitTorrent, BayPay, Coinify, MachiX a peněženku Magnum.

Závěr

Co dodat. Binance je prostě společnost, která má v kryptoměnovém světě skvělé jméno a patří mezi hlavní hráče. Navíc neusíná na vavřínech a neustále maká na dalších vylepšeních a rozšířeních, ať už jde o spuštění vlastní decentralizované burzy nebo margin trading. Mimochodem, který projekt z uvedeného seznamu, kde můžete BNB coin použít, se vám líbí nejvíce?

Co číst dále?

Jak zbohatlíci nakupují Bitcoin? Určitě ne tak jako vy!

Zdroj:
cryptoslate.com

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img