Termín spuštění Binance DEX je tady!

0
(0)
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Changpeng Zhao, generální ředitel kryptoburzy Binance, sdělil, že společnost spustí svou decentralizovanou obchodní platformu koncem tohoto měsíce.

Binance DEX dostupná již na konci dubna

Changpeng Zhao právě v Koreji na panelové diskuzi nazvané „Centralizováno vs. decentralizováno“ učinil dvě důležitá oznámení.

Prvním je tedy spuštění Binance DEX (decentralizované burzy), to proběhne do konce dubna.

Další oznámení se týká zahájení projektu Binance Singapore: Changpeng Zhao uvedl, že ve stejném měsíci bude spuštěna v zemi také služba fiat-crypto.

Binance spustila testovací verzi DEX na konci února, kdy si ji mohli první uživatele vyzkoušet. Platforma bude údajně podporovat softwarové a hardwarové peněženky.

Se směnárnou bude integrován také Binance Trust Wallet, kompatibilní s Ledger Nano S. Po spuštění budou přidány i další peněženky.

Co číst dále?

Evropská Unie se rozhodla podpořit blockchain a zakládá sdružení!

Zdroj:
cointelegraph.com

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img