Termín spuštění Binance DEX je tady!

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • Bloomberg: Bitcoin dosáhne 20 000 USD tento rok • Ripple by mohl brzy nabídnout XRP digitální šeky • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Po prudkém...

[Večerní souhrn článků] • Zoom nebude šifrovat volání, doufá ve spolupráci s FBI • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem Kryptomagazinu.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám 🙂

Changpeng Zhao, generální ředitel kryptoburzy Binance, sdělil, že společnost spustí svou decentralizovanou obchodní platformu koncem tohoto měsíce.

Binance DEX dostupná již na konci dubna

Changpeng Zhao právě v Koreji na panelové diskuzi nazvané „Centralizováno vs. decentralizováno“ učinil dvě důležitá oznámení.

Prvním je tedy spuštění Binance DEX (decentralizované burzy), to proběhne do konce dubna.

Další oznámení se týká zahájení projektu Binance Singapore: Changpeng Zhao uvedl, že ve stejném měsíci bude spuštěna v zemi také služba fiat-crypto.

Binance spustila testovací verzi DEX na konci února, kdy si ji mohli první uživatele vyzkoušet. Platforma bude údajně podporovat softwarové a hardwarové peněženky.

Se směnárnou bude integrován také Binance Trust Wallet, kompatibilní s Ledger Nano S. Po spuštění budou přidány i další peněženky.

Co číst dále?

Evropská Unie se rozhodla podpořit blockchain a zakládá sdružení!

Zdroj:
cointelegraph.com

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
Hodnocení článku
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře