[Video Show] Do studia dorazil expert na ICO projekty

0
(0)

Zprávy a souhrny

V
V
Pod touhle maskou je toho Víc než jen maso, pod touhle maskou se skrýVá idea. Je mi ctí, že tě poznáVám a můžeš mi říkat...V.

Ostravské studio zralocisobe přivítalo experta na ICO Ondru Pilného. Moderátor studia Vašek Gregor jej vyzpovídal nejen na téma ICO, ale zabrousil i do oblasti tokenizace.

Začátky Ondry v kryptoměnách

         Po prvním kontaktu s kryptoměnami v roce 2013, přišlo roku 2016 založení stránky ICOindex, kde Ondra Pilný hodnotil a analyzoval ICO projekty. Postupem času se stránky vyvíjely a dnes nesou název Baserank.

Baserank

Baserank jsou stránky zaměřené na  hodnocení kryptoaktiv. Přispívají zde krypto-odborníci a různé společnosti (zástupci investičních fondů, analytici nebo ratingové agentury). Stránky jsou určené spíše pro lidi, kteří již s kryptoměnami a investicemi mají zkušenosti, pro úplné začátečníky příliš vhodné nejsou.

Závěr

Celý rozhovor ze studia zralocisobe, kde byl hostem Ondra Pilný, je ke zhlédnutí na přiloženém videu. Najdete zde nejen vysvětlení termínů jako token, fundamentální analýza, bull a bear market, ale dozvíte se i jaký je rozdíl mezi coinem a tokenem. Rovněž se blíže seznámíte s tím, co je ICO, STO a IEO a jaká zde na vás číhají rizika.

Co číst dále

[Zprávy] • Libra pod palbou • VCA: nový samoregulační úřad • Indie nechce Libru • a další novinky dne

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: