[CCPP19] 5 dní s etickými hackery a kryptoměnami. To je Crypto Camp 2019!

0
Chcete zjistit, jak si skutečně zabezpečit vlastní data, zajímá Vás vše okolo kryptoměn a fascinuje Vás svět 3D tisku? Pokud jste si odpověděli třikrát ano, pak nesmíte chybět na letošním Crypto Campu!

Chcete zjistit, jak si skutečně zabezpečit vlastní data, zajímá Vás vše okolo kryptoměn a fascinuje Vás svět 3D tisku? Pokud jste si odpověděli třikrát ano, pak nesmíte chybět na letošním Crypto Campu!

Během pěti dnů zjistíte vše potřebné od základů kryptoměn, blockchainu, digitální bezpečnosti, darknetu, 3D tisku nebo elektroniky až po základní dovednosti, které dlouhodobě zvýší Vaši osobní svobodu. Paralelní Polis i letos organizuje už 2. ročník Crypto Camp (CCPP19), a to hned ve dvou týdnech za sebou.

Každý den se můžete těšit na přednášky a workshopy, nebude chybět ani seznamovací večeře a závěrečná party. Pět nezapomenutelných dní strávených s etickými hackery a coffee breaky v první a jediné kavárně na světě, kde se dá platit pouze kryptoměnami Bitcoin Coffee. Vedle nezapomenutelné atmosféry bitcoinového centra Evropy je samozřejmostí také certifikát o absolvování CCPP.

Crypto Camp se bude konat ve dvou termínech, 7. – 12. července v anglickém jazyce a 14. – 19. července v českém jazyce. Tým CCPPP se snažil k programu přistupovat tak, aby byl komplexní a zajímavý pro všechny, kterým jsou témata blízká a chtějí se o nich dozvědět co nejvíce.

Jen deset účastníků a zajímavý program

Kapacita CCPP19 je 10 účastníků a pár lístků ještě zbývá, proto se nezapomeňte registrovat co nejdříve. Veškeré informace i kompletní program najdete na webu CCPP19.

Pro absolvování CCPP19 však nepotřebujete žádné hluboké znalosti o probíraných tématech, stačí otevřená mysl a chuť se učit. Jediným požadavkem je vlastní notebook po celou dobu CCPP19.

Chystáte se letos někdo nebo jste byli na předchozím ročníku? Napište do komentáře vaší zkušenost 🙂

Co číst dál?

Vzestupy a pády kryptoměnového zlata – 1.část

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře