[Večerní souhrn článků] • Zakladateli Wikileaks byla odepřena kauce • a další články

5
(4)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Společnost MicroStrategy nakoupila opět BTC • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Odpolední zprávy] • Trhy končí týden v červených číslech • Velryba přesunula BTC za 1,45 mld. USD • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. TRHY Poté, co se Bitcoin vzpamatoval...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord
[speaker]

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Zakladateli Wikileaks byla odepřena kauce

Julianovi Assangeovi, zakladateli slavné Wikileaks, byla dnes u soudu odepřena kauce. Assange sice nebude vydán do USA, ale nadále zůstane ve vazbě ve Velké Británii. Dnes o tom rozhodla soudkyně Vanessa Baraitserová. [1]

Analýzy a trhy

06.01.21 Technická analýza BTC/USD – Nové pravidlo v podobě all time high

Po 48 hodinách vám přináším další analýzu na Bitcoin (BTC), neboť právě trh s Bitcoinem vás stejně asi zajímá nejvíc. Jak jistě víte, všichni netrpělivě čekáme na korekci, která se jaksi nechce dostavit.

06.01. [Přehled trhu a analýza LINK] Plánují velryby v roce 2021 rally?!

Chainlink propadl z ATH na 20 USD směrem k 11 USD. Investoři zachovali denní pohyb nad 11 USD a momentálně kurz roste k 15 USD. Jak by mohl vypadat rok 2021?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Pouze 22 % supply BTC zůstalo v oběhu

Investoři rychle ukládají většinu svých kryptoměnových aktiv pryč, odhalují na začátku roku 2021 nově zveřejněná data. On-chain statistiky ze zdroje Glassnode, původně vydané 29. prosince 2020, potvrzují, že téměř 80 % bitcoinů je nelikvidních.

60 letý tvůrce kryptoměnového podvodu byl zatčen v Dilí. Vracel se z Dubaje, kam uprchl

Podvody jsou v kryptosvětě až příliš častým jevem, kvůli kterému je toto prostředí někdy přirovnáváno k divokému západu. V tomto případě nakonec došlo k zatčení strůjce podvodu, který údajně obral desítky lidí.

Bitcoin se ukázal jako spolehlivý uchovatel hodnoty

Odborníci na kryptoměny se s ekonomy v průběhu roku 2020 zabývali otázkou, zda je Bitcoin v krizových situacích spolehlivým uchovatelem hodnoty. V současné době můžeme s jistotou prohlásit, že odpověď již známe.

Celkový objem transakcí bitcoinů se blíží 10 bilionům dolarů

Bitcoin se po deseti letech pokroku blíží k významnému milníku, jeho celkový objem transakcí je kousek od dosažení nového ATH v částce 10 bilionů dolarů.

PREMIÉRA

LIBERTAS – nejlepší CZ-SK film o kryptoměnách již dnes ve 20:00, lístek ještě stihnete

Ahoj všichni fanoušci kryptoměn, když jsem byl na Hackers Kongresu Paralelní Polis 2020, bohužel jsem se zaseknul na workshopu a utekla mi hodně komorní předpremiéra filmu LIBERTAS.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – To je oč tu běží…

meme

Zdroje:

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře