[Večerní souhrn článků] • Zakladatel Silk Road navrhuje decentralizovaný mediální protokol • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Zakladatel Silk Road navrhuje decentralizovaný mediální protokol

Americký softwarový inženýr a zakladatel nejslavnějšího darknetového tržiště Silk Road, Ross William Ulbricht představil decentralizovaných sociální protokol (DSP). Ulbricht zdůraznil, že podstatou decentralizace v médiích je zachování kontroly nad svými údaji.[1]

Analýzy a trhy

12.03.21 Technická analýza BTC/USD – ATH otestováno, prorazíme?

Od včerejší analýzy na Bitcoin (BTC) se nám trh zase někam posunul, takže si to pojďme zase shrnout. V každém případě Joe Biden v Bílém domě už podepsal ten jeho stimulus, čímž to akorát formálně stvrdil.

12.03.21 [Přehled trhu a LTC/USD] Litecoin za rok 2021 „pouze“ s +59% zhodnocením

Litecoin v roce 2021 investory „potěšil“ zatím jen 59% růstem. Co vidíme na grafu a může jeho cena i nadále růst? Ztrácejí běžné altcoiny s nástupem DEFI projektů smysl?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Boom okolo NFT překonal ICO z roku 2018

V posledních několika měsících zažívá NFT nebývalý boom. Humbuk okolo nezaměnitelných tokenů dokonce překonal boom okolo ICO ze začátku roku 2018.

HODLeři stakují, nováčci sklízejí zisky

Data celkem jasně ukazují, že dlouhodobí bitcoinoví HODLeři neprodávají své podíly, i když cena bitcoinů převyšuje 55 000 dolarů – což je více než dvojnásobek předchozího historického maxima poblíž 19 000 dolarů. Nováčci na druhé straně vybírají zisky.

Bankovky kryté Bitcoinem, je to opravdu dobrý nápad?

Bitcoin přesahuje hranice staromódních mincí a bankovek, které nabízejí fiat měny, a upevňuje tím svou reputaci v oblasti digitálních měn. Existuje ale nový projekt, jenž se pokouší sloučit to nejlepší z obou světů. Bankovky, které budou kryté Bitcoinem.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne

meme

Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img