[Večerní souhrn článků] • Vysoké pohyby na stablecoinech mohou předpovídat bull run Bitcoinu • a další články

5
(2)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Vysoké pohyby na stablecoinech mohou předpovídat bull run Bitcoinu

Aktuálně jsou pohyby na stablecoinech 15krát větší než tomu bylo na začátku roku 2018. Podle společnosti Glassnode by současný stav stablecoinů mohl nakoupit přibližně patnáctinu ze všech BTC. Za více než dva roky se kupní síla těchto stabilních mincí výrazně zvýšila.

Analýzy a trhy

14.07.20 Technická analýza akcií Tesla a Amazon – Otevření nového týdne byl pro akciový trh krvavý

Máme po otevření nového týdne a akciové trhy mají weekly open ve znamení rudé. Není se čemu divit, protože ty nejznámější akciové tituly, jako je třeba Tesla a Amazon, jsou šíleně přepálené a pročištění bylo tedy nutné.

14.07.20 [Přehled trhu+BTC+LINK] ATH pro Chainlink! Nezpomalí?

Chainlink znovu na ATH. Uvidíme znovu prudký růst? Jak to vypadá za rok 2020 a co nového má pro nás připravené. Růst, který se v top 15 kapitalizací jen tak nevidí.

Kryptoměny a kryptofirmy

Můžeme očekávat bull run Bitcoinu, pokud nastane druhá vlna koronaviru

Nemoc Covid-19 způsobil v půlce března masivní propad akcií, komodit, ale také kryptoměn. Jaký bude mít vliv případná druhá vlna koronaviru? Budou dopady na kryptoměny zanedbatelné nebo významné?

V Mexiku našli těla dvou promotérů pyramidy OneCoin

Dva propagátoři pyramidového schématu jménem Onecoin byli nalezeni mrtví. Vrah jejich těla uložil do kufrů.

Robert Kiyosaki: „Zlatí chlapi jsou vyřazováni“

Autor bestselleru „Bohatý táta, chudý táta“ Robert Kiyosaki říká, že stále investuje do zlata, stříbra a BTC, protože nedůvěřuje americké vládě.

FBI analyzuje bitcoinovou stopu

Minulý týden byli zatčeni dva nigerijští podvodníci za komplikovaný podvod s cílem ukrást „435 milionů dolarů po celém světě“ pomocí nedovolených e-mailů a předvádění luxusních značek a bitcoinů.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Altcoin season je tu

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: