[Polední zprávy] • TRON (TRX) Great Voyage běží již 7 hodin, 46 minut a 58 sekund • Kryptoburza Coincheck momentálně bude podporovat obchodování pro tokeny BAT! • a další novinky

5
(3)
Michaela Nocarová
Michaela Nocarová
Už od mala mě táhla technika a sci-fi. Studium IT mě dotáhlo až do světa kryptoměn, kde se pohybuji od roku 2014. Od té doby jsem se toho naučila již mnoho. A stále se mám co učit. Nejvíc mě na nich fascinuje, že spojují tolik světů dohromady a možnost svobodné volby. Bez hranic.

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo.

TRHY

Momentálně je o drahé kovy opět velký zájem. Palladium mělo šanci atakovat hranici 3 000 USD, ale nakonec se tak nestalo. Nakonec ztroskotalo na 2 371 USD. Cena poté šla dolů. Zatím není jasné, zda se investoři pokusí znovu o maximum, i když prostor pro expanzi tam je. Začnou investoři zase Palladiu důvěřovat? Více informací najdete v naší TA!

Naši NEJNOVĚJŠÍ technickou analýzu najdete zde: Palladium. Také se můžete podívat na přehled dění na kryptotrzích: ATH pro Chainlink nezpomalí?

Kryptoměny

Viděli jsme, jak se TRON vyvíjí z jedné vize do druhé na cestě k inovaci blockchainu. A také z jiného úhlu vidíme TRON 4.0. Jde o jednoho k mnoha. Začínáme od jednoho podnikání, veřejného řetězce v tomto odvětví a míříme k mnoha podnikům.

 

Další pokus o dobytí úrovně 9 300 USD a další odmítnutí posunuly cenu BTC zpět na 9 200 USD. Na druhé straně, trh s altcoiny ostře pokračuje, protože Aurora dosáhla trojciferného procenta a vstoupila do první stovky, zatímco Chainlink a některé DeFi tokeny se stáhly.

Minulý týden jsme viděli u Ripple prudký nárůst nad odpor 0,1900 USD. Cena XRP dokonce vzrostla nad úroveň 0.2000 USD a usadila se výrazně nad jednoduchým klouzavým průměrem (4 hodiny). Před zahájením korekce poklesu se obchodovala na novém měsíčním maximu na 0,2118 USD. Došlo k přerušení pod úrovní 0,2050 USD.

Podle nedávného průzkumu zveřejněného na Twitteru Peterem Schiffem se ukazuje, že většina HODLerů BTC je ochotna si BTC vzít s sebou do hrobu, pokud jejich cena nepřekročí 10 000 USD. Za posledních 20 dní bylo BTC uzavřeno ve velmi těsném obchodním pásmu, přičemž býci a medvědi dosáhli určité rovnováhy.

Kryptoburzy, blockchain

BAT je nativním tokenem prohlížeče Brave, který je založen na ochraně osobních údajů. Jeho počet uživatelů v době pandemie vzrostl na více než 15 milionů. V současné době mohou uživatelé Brave v Japonsku získávat základní body pozornosti (BAP) jako odměnu za zobrazování reklam v prohlížeči. Stávající předpisy o virtuálních měnách v zemi jim však brání v získávání tokenů BAT nebo jejich obchodování za fiat.

DeFi

Paolo Ardoino, technický ředitel Bitfinexu a Tetheru, uvedl Cointelegraphu, že blockchain Ethereum bude “hrát ústřední roli v ekosystému digitálních aktiv v nadcházejících letech”, protože “Tether na bázi Etherea může pokračovat v podpoře a posilovat rostoucí podniky a inovace v blockchainovém prostoru.”

Podvody, regulace

Dva regulační orgány USA, Komise pro cenné papíry a burzy a Komise pro komoditní obchodování s futures, uložily pokutu známé kryptoměnové platformě Abra za provádění nezákonných tokenových swapů. Abra se dostala pod palbu od amerických regulačních orgánů za nabízení nelegálních swapů americkým retailovým investorům. To alarmuje oblast decentralizovaného financování, která je v současné době na vzestupu.

Cardano (ADA) je v posledních několika měsících jednou z nejpopulárnějších kryptoměn. A to z dobrých důvodů: podle tržních údajů vzrostla cena tohoto altcoinu od začátku roku 2020 o 200 %. To umožnilo Cardanu překonat Bitcoin, Ethereum a řadu dalších špičkových kryptoměn. Projekt také prošel pozitivním zásadním vývojem. Do konce července vstoupí blockchain do tzv. “Shelley” éry, která přinese postupné zavádění ADA. Očekává se, že upgrade na Shelley povede k nárůstu adopce a decentralizace.

Tip: Pokud jste dočetli až sem a naše články pro vás mají přínos, zvažte podporu našeho webu třeba prostřednictvím nákupu prověřených hardware peněženek Ledger nebo Trezor.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img