[Večerní souhrn článků] • Všechny akcie by mohly být tokenizovány – tvrdí předseda SEC • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • Dnes vyprší bitcoinové opce za 1,3 mld. USD • Libra od Facebooku prý už v lednu 2021 • a další zprávy

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. Chcete si nakoupit kryptoměny, nebo...

[Večerní souhrn článků] • Austrálie a Singapur zavedly digitální přeshraniční proces pomocí blockchainu • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Všechny akcie by mohly být tokenizovány – tvrdí předseda SEC

Jay Clayton, předseda americké Komise pro cenné papíry (SEC), prohlásil, že by všechny akcie mohly být tokenizovány již v blízké budoucnosti. Clayton dále dodal, že věří v sílu technologie blockchain. Mimo jiné podotkl, že veškeré obchodování s akciemi je dnes elektronické, což je velký rozdíl oproti době před 20 lety.

Analýzy a trhy

05.10.20 Technická analýza BNB/USD a ChainLink/USD – Link klesá, BNB se drží

V dnešní analýze si rozebereme dva trhy s mincemi BNB a ChainLink. Na Chainlink byla analýzy cca před týdnem a Binance coin jsme již neviděli asi dva týdny. Jak je nějakou dobu zvykem, tak BNB si tak trochu jede svoje a i když zbytek trhu krvácí, tak na BNB je snaha prosadit rychlé obnovení expanze.

05.10.20 [Přehled trhu + BTC + ETH] Býčí trh, co brání v růstu?

Na trhu kryptoměn se zřejmě nenajde nikdo, kdo by nesledoval dvě největší kryptoměny. My se dnes ráno podíváme na to, jak vypadají jejich grafy. Kde je nejbližší podpora a jak to vypadá s odporem. Bude už konečně prolomen a znovu nastane býčí trh?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Hlasování prostřednictvím blockchainu může fungovat

V dubnu minulého roku oznámila hlasovací služba (fungující na technologii blockchain) Voatz, vysokou úspěšnost v testu. Demokraté i republikáni ve Spojených státech amerických v letošním roce službu úspěšně využili ve správě místních voleb. Může hlasování prostřednictvím blockchainu fungovat?

Investiční společnost předpověděla raketový růst Tesly, nyní vyhlíží multibilionovou $ kapitalizaci Bitcoinu

Společnost, která dokázala předpovědět raketový růst ceny akcií společnosti Tesla, vydala další neméně zajímavou predikci. Jakou kapitalizaci by mohl mít v budocnosti Bitcoin?

Jak by mohla vypadat možná budoucnost pro CeFi a DeFi?

Každý, kdo se zajímá o blockchain a kryptoměny, ví, že se jedná o rychle se rozvíjející prostor. Od těžby prvních BTC v roce 2009 vedlo několik vývojových trendů k vytvoření toho, co je dnes známé jako kryptoprůmysl. Ten se v dnešní době vyznačuje 24hodinovým trhem, DeFi a více než 2 000 kryptoměn.

Deutsche Bank: CBDCs mohou podněcovat sociální nepokoje

Implementace kryptoměn centrálních bank (CBDCs) by v nejhorším případě mohla přilákat politický odpor a podpořit sociální nepokoje, tvrdí německý bankovní gigant Deutsche Bank.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Tweet dne – BTC down?

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře