[Večerní souhrn článků] • Volatilita kryptoměnového trhu roste • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Volatilita kryptoměnového trhu roste

Poslední týdny jsou ve znamení vysoké volatility způsobené cenovými výkyvy. K obrovským likvidacím došlo plošně napříč celým kryptoměnovým trhem. Ve hře zůstává nadále mnoho faktorů ovlivňující cenu BTC a dalších kryptoměn. [1]

Analýzy a trhy

24.05.21 Technická analýza BTC/USD – proražení diagonály a pak vytoužený retracement?

Ve včerejší video analýze na Bitcoin (BTC) jsme si pěkně shrnuli všechny potvrzené a potenciální signály, která nám říkají, že probíhá změna trendu na medvěda. Co jsem se tak díval, analýza byla přijata vesměs pozitivně, i přesto, že jsem většinu asi moc nepotěšil.

24.05.21 [Přehled trhu a BTC] Bitcoin vymazal už polovinu hodnoty!

Bitcoin se dostal k 30 000 USD. Propad vidíme směrem od bearish kanálu na minima supportu. Nálada je ale stále bearish.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

BTC: těchto 5 věcí se tento týden vyplatí sledovat

Bitcoin (BTC) na začátku týdne krouží kolem 35 000 USD, a sice poté, co čerstvý propad zpanikařil slabé ruce a podnítil velrybí hody. Jakmile se v rámci události „kapitulačního dna“ dostal na 30 000 USD, si po odrazu na 42 000 USD mnozí mysleli, že to nejhorší má Bitcoin za sebou. Víkend ovšem ukázal, že se mýlili.

Albert Einstein • 5 citátů a několik zajímavostí ze života slavného vědce

Albert Einstein je jedním z největších vědců všech dob a beze sporu byl génius. V odborných knihách a časopisech si jistě můžete přečíst velmi profesionálně a vědecky zpracovaná pojednání o životě a především pak díle Alberta Einsteina.

Peněženka Ledger zažívá 500% nárůst zájmu

Ačkoliv v současné době kryptoměnové trhy krvácí a nejdůležitější kryptoměna světa spadla na pětiměsíční minimum, společnost Ledger může slavit. Tržby z prodeje se za první čtvrtletí letošního roku zvýšily o 500%.

Čínští mineři BTC opouštějí loď před příchodem zákazu těžení

Tři těžařské společnosti BTC oznámily plány na ukončení provozu v Číně po přísných varováních ze stran čínských úředníků.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: