Peněženka Ledger zažívá 500% nárůst zájmu

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Ačkoliv v současné době kryptoměnové trhy krvácí a nejdůležitější kryptoměna světa spadla na pětiměsíční minimum, společnost Ledger může slavit. Tržby z prodeje se za první čtvrtletí letošního roku zvýšily o 500%.

Rekordní nárůst společnosti Ledger

Přední společnost zabývající se bezpečností a infrastrukturou v oblasti kryptoměn, ohlásila dramatický nárůst prodejů v prvním čtvrtletí letošního roku. Během pouhých třech měsíců se společnosti Ledger povedlo zvýšit tržby o 500 %.

Společnost oznámila výsledky za první čtvrtletí 2021 tento týden. Přesnější údaje dosud nebyly zveřejněny. Generální ředitel společnost, Pascal Gauthier, se k nárůsut tržeb a zájmu o hardwarové peněženky vyjádřil následovně:

„Celé odvětví je v hyper-růstu a my jsme hrdi na to, že můžeme být jeho součástí. Chválím svůj talentovaný a pracovitý tým.“

Společnost ve středu také oznámila, že obsadila dvě významné pozice v čele s bývalými vedoucími společnosti eToro a Opera. Ledger má také v plánu implementovat do svých služeb správu nezaměnitelných tokenů (NFT).

Zajímavostí také je, jak se společnost rychle zotavila z úniku dat z prosince minulého roku. Společnosti sice potvrdila, že narušení bezpečnosti neovlivnilo bezpečnost uživatelských prostředků, na důvěryhodnosti se však tato zpráva podepsala.

Ledger nabízí dva typy hardwarových peněženek; Nano S a Nano. Uživatelé mohou uchovávat na těchto zařízení svá digitální aktiva. V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 35 256 USD dle KMC.

Závěr

Hardwarové peněženky nabízejí nejvyšší možné zabezpečení pro vaše kryptoměnové portfolio, proto by neměly chybět ve vybavení každého investora. Pro společnost Ledger se tak jedná o mimořádný úspěch. Kromě společnosti Ledger poskytuje hardwarové peněženky také česká společnost TREZOR.

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: