[Večerní souhrn článků] • Visa umožní zákazníkům Wirex používat kryptoměny u 61 milionů obchodníků • a další články

5
(2)

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Visa umožní zákazníkům Wirex používat kryptměny u 61 milionů obchodníků

Podle exkluzivní tiskové zprávy přidala společnost Visa do své evropské sítě jako hlavního člena londýnskou platební společnost Wirex, která se zabývá také kryptoměnami. Společnost Wirex nyní může vydávat karty Visa, vytvářet inovativnější produkty a získávat další licence. Společnost Wirex se může pochlubit více než 3 miliony zákazníků v zemích APAC a EHP, kde její klienti mohou používat kartu Wirex, která umožňuje bezproblémové utrácení jak fiat měn, tak i kryptoměn.

Analýzy a trhy

22.12.20 Technická analýza ETH/USD a LTC/USD – Malý dip na altech, či komplexnější korekce?

Konečně trh vypadá na to, že proběhne komplexnější korekce. Proto si myslím, že je potřeba si znovu rozebrat situaci na Litecoinu (LTC) a Ethereu (ETH).

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Americký Kongres schválil další stimulační balíček ve výši 900 miliard USD

Kongres Spojených států schválil další záchranný balíček ve výši 900 miliard dolarů, kdy ten první dosáhl hodnoty 2.2 bilionů dolarů. To vše na pozadí doby, kdy USD letos poklesl o 7 % a za posledních 10 měsíců bylo vytištěno 35 % amerických dolarů.

Únosci požadovali výkupné 100 BTC za syna indického kryptoinvestora

Únosci v indické Karnatace zajali syna kryptoměnového investora a místního podnikatele a požadovali výkupné ve výši 100 BTC. Policii se podařilo v případu zajmout šest podezřelých, z nichž všichni mají spojitost s rodinou oběti.

Předvánoční speciál – Nejpovzbudivější ohlasy kryptosvěta v roce 2020 [2/3]

Opět tu máme čas, kdy se rodiny pomalu setkávají a těší se na společnou oslavu nejdůležitějších svátků roku. Předvánoční nálada samozřejmě přechází i do kryptosvěta a inspiruje nás k tvorbě speciálů a různých vzpomínkových ohlednutí za předchozím rokem. Ve druhé části se opět podíváme na některé z nejpovzbudivějších hlasů a nejzvučnějších ohlasů kryptosvěta v roce 2020.

Co je stablecoin Diem od Facebooku?

V minulém roce představila společnost Facebook stablecoin Libra. Sociální gigant však rozhodl přejmenovat svůj stablecoin, který se aktuálně nazývá Diem. S čím přijde Facebook v roce 2021?

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img