Předvánoční speciál – Nejpovzbudivější ohlasy kryptosvěta v roce 2020 [2/3]

5
(3)
Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Opět tu máme čas, kdy se rodiny pomalu setkávají a těší se na společnou oslavu nejdůležitějších svátků roku. Předvánoční nálada samozřejmě přechází i do kryptosvěta a inspiruje nás k tvorbě speciálů a různých vzpomínkových ohlednutí za předchozím rokem. Ve druhé části se opět podíváme na některé z nejpovzbudivějších hlasů a nejzvučnějších ohlasů kryptosvěta v roce 2020.

Bohatí nakupují Bitcoin

Jsou bohatí a jejich fandění Bitcoinu a dalším kryptoměnám by jim mohlo pomoci ještě více zbohatnout. Je to dobře pro ně, špatně pro závistivce, a vlastně proč ne? Bitcoin si může koupit každý, i když se z posledích událostí a silného instituciálního zájmu může nezasvěcenému oku zdát, že za malou chvíli zásoba BTC vyschne zcela a nikdo další si již neškrtne.

Jeden vousatý bohatý chlap koupil téměř 5 000 bitcoinů, zatímco nazýval digitální měnu nástrojem ekonomického nabytí síly.Jiný pracháč, rovněž lehce prošedivělý, koupil spoustu BTC a ujistil se, že o tom všichni budou vědět. Nakonec překonal hranici miliardy dolarů a také o tom na Twitteru dal hlasitě vědět. Byl to Michael Saylor.

Další boháč, který si namočil prsty do digitálních měn, rozjel masivní reklamní kampaň. Barry Silbert oslovil spoustu investorů a všem jim doslova řekl, aby zahodili zlato a šli investovat do digitální měny. A mohli bychom pokračovat, protože ve skutečnosti nakupovalo Bitcoin tolik bohatých lidí, že by se informování o všech jejich nákupech stalo nepraktickým.

Někdy je těžké je od sebe rozeznat – v případě dvojčat Tylera a Camerona Winklevosse je to dokonce téměř nemožné. Totéž platí o jejich tweetech.

„Uprostřed zimy našel #Bitcoin v sobě neporazitelné léto.” – Tyler Winklevoss (12. prosince 2020)

„Bitcoin tiše cupitá po špičkách nad 19 000 $. Žádný velký problém. Zde není nic k vidění.” – Cameron Winklevoss (13. prosince 2020)

Tahini restaurace

V roce 2020 se boháči a jejich instituce předháněly v nákupech BTC. V témže roce hodil kanadský řetězec restaurací, který servíruje na Středním východě, klobouk do ringu. Tahini’s převedl své veškeré hotovostní rezervy do Bitcoinu.

Restaurační řetězec provozující čtyři korporátní pobočky a tři franšízované pobočky získal hlasité ohlasy na Twitteru, kde světu sdělil svůj krok. Společnost uvedla:

Jako malá společnost, která začala v Londýně v Ontariu v Kanadě, provozujeme 4 firemní pobočky a 3 pobočky Franshise, které se chystají otevřít v Ontariu. Právě jsme převedli celé naše hotovostní rezervy, které byly původně použity jako úspory, na Bitcoin.”

Příběh jako vystřižený z Bitcoinové učebnice, který hlásá, že hotovost ve světě s inflačním prostředím není příliš lákavá. Atraktivita klesá a moudří se stahují, protože je to svět, kde se hraje židlovaná. Nakonec hudba přestane hrát, někteří lidé si stačí sednout a jiní budou “vynecháni”. Tahinis hovoří o cestě postupného osvícení a stává se ohlasem kryptosvěta, který patří k těm nejsilnějším v roce 2020. Už nyní se těšíme, až uvidíme, co dalšího se zde uvaří v novém roce. 

„Zdá se, že se @Nouriel [Roubini] po desetiletí rád mýlí. Co je moc, je moc, profesore.” – Tahinis Restaurants

Závěr

Stát se hlasitým ohlasem ve světě kryptoměn bylo v roce 2020 poměrně snadné. V tento předvánoční čas vzpomínáme – třeba na virální boháče, kteří šéfují institucím hlasitě propagujícím krypto do světa. V zítřejším posledním díle si ještě jednou zavzpomínáme.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img