[Večerní souhrn článků] • Velryby přesunuly téměř 1 miliardu dolarů v ETH • a další články

5
(3)

Zprávy a souhrny

Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Velryby přesunuly téměř 1 miliardu dolarů v ETH

Analytická skupina Whale Alert dnes oznámila, že za posledních 10 hodin bylo přesunuto anonymními uživateli obrovské množství ETH. Celkem bylo přesunuto 500 396 ETH v hodnotě necelé miliardy amerických dolarů.[1]

Analýzy a trhy

18.02.21 Technická analýza BTC/USD – Žádné FOMO po průrazu 50 000 USD?

Ve včerejší analýze na Bitcoin (BTC) jsem referoval o definitivním průrazu důležité psychologické hladiny 50 000 USD, po které by dávalo smysl, že začne dost solidní FOMO efekt.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Bill Gates: Můj pohled na BTC je neutrální

Bill Gates, třetí nejbohatší muž světa, zakladatel Microsoftu a filantrop, vyjádřil svůj názor na Bitcoin jako neutrální a stále trvá na tom, že žádné BTC nevlastní.

Max Keizer: Americký dolar je v hyperinflačním kolapsu vůči Bitcoinu! Predikuje až 2 miliony dolarů za BTC

Max Keizer odhaluje svou masivní bullish předpověď ceny BitcoinuVeterán z Wall Street navíc říká, že americký dolar je v hyperinflačním kolapsu oproti BTC.

Britská letecká společnost uvádí, že 19 % letenek je nakupováno prostřednictvím BTC

Bitcoin se stává stále populárnější a dokazuje to i nedávná zpráva soukromé britské letecké společnosti. Ta v minulém týdnu přišla se sdělením, že 19 % veškerých letenek koupeno právě prostřednictvím kryptoměny Bitcoin.

Cardano: Mary hardfork nastane 1. března

Hardfork Cardana pojmenovaný jako “Mary” je velmi očekávanou akcí. Po měsíci testování je datum upgradu sítě naplánováno na 1. března. Co nám tento HF nového přinese?

Bitcoinová mánie není jen módním výstřelkem

Wedbush Securities, přední správce majetku se sídlem v Los Angeles v Kalifornii, je pevně přesvědčen, že bitcoiny (BTC) nejsou žádnou módní záležitostí a stávají se trvalou součástí globálního finančního trhu.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Stále aktuální…

meme

Zdroje:

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: